Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elég, ha óvszerrel védekezünk...

Elég, ha óvszerrel védekezünk az első alkalommal?

Figyelt kérdés
Nekem meg van már vagy fél éve a menstruációm és még szűz vagyok!lassan a barátommal lefogok feküdni, mivel? az elég ha óvszerrel védekezünk ? 15 éves vagyok , teherbe is eshetek ha semmit nem használunk és szűz vagyok ?
2007. okt. 31. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elég ha óvszerrel védekezel,ha valami probléma van(PL:kiszakad, sérül stb)Még mindig ott van az esemény utánni tabletta, amit az ügyeleten írnak fel,bár nagyon ritkán fordulnak elő ilyen balesetek.Mivel elég fiatal vagy én azért azt javaslom ne siesd el a dolgot, csak akkor tedd meg ha biztosan akarod.Az első élmény meghatározó.
2007. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen teherbe eshetsz, mindenképp védekezzetek! az óvszer elég kell hogy legyen
2007. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen elég természetesen MEG NE PRÓBÁLJÁTOK GUMI NÉLKÜL!!!

de arra figyeljetek, hogy ne kerüljön a srác vagy te kezedről sperma a gumi külsejére. a higéniára figyelj, nehogy baj legyen. Jobb az óvatosság mint 15 évesen egy abortusz...

2007. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan simán teherbe eshetsz mintha már régóta elveszítetted volna!Meg ne próbáld szerintem se!A fiatalok többsége az első alkalomnál óvszerrel védekezik :) Tényleg ne siesd el,csak akkor tedd meg ha tudod,na igen,Ő AZ IGAZI! SOK SIKERT :)
2007. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!