Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg igaz, hogy egy pasinak...

Tényleg igaz, hogy egy pasinak fiút könnyebb találni szexre, mint csajt? Ennyire kifordult magából ez a világ?

Figyelt kérdés
Most elsősorban netre gondolok, élőben nyilván aki tud ismerkedni, annak nem olyan nagy gond ez.

2015. febr. 28. 14:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
Excuse me....????
2015. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni. 20/L
2015. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen
2015. febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan gyáva nyuszi vagy hogy annyira félsz egy nőntől hogy inkább fiúnál próbálkozol akkor meg is érdemled. :) Az ilyen életképtelen pasikkal nem lehet mit csinálni ezt érdemlik.
2015. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, főleg ha passzív.
2015. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem próbálkozok be fiúknál nyilván:D De volt valaki az oldalon, aki 27 évesen vesztette el a szüzességét, és írta, hogy csak sráccal tudta megoldani, pedig hetero volt..
2015. febr. 28. 14:56
 7/11 anonim ***** válasza:
ez igaz, mert a hetero srácoknak is tök sok meleg srác ír itt is, hogy szeretne -e pl. ismerkedni, meg ilyenek. engem is próbáltak már srácok felszedni, pedig fiú vagyok. nem ítélem el a melegeket, ők is párra vágynak, de neten könnyebb pasit találni, mint csajt
2015. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan. A pasikat csak és kizárólag a nők hajlandósága vagy ellenkezése befolyásolja a vágyaik beteljesítésében. Ha a nő akarja, akkor lesz, ha nem akarja, akkor nem lesz. De a pasi attól még akarja. Szinte mindig. Most akkor vedd el ebből a nőt. És rakj össze két pasit. Szinte mindig akarják, és miért is mondanának nemet. A pasiknak tök mindegy, kivel és mennyit szexelnek, nők azért kicsit jobban meggondolják. Már gondolom, egyéjszakás esetén. Párkapcsolat azért kicsit más. De remélem, érted, mit mondok.
2015. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt a dolgot gondolom befolyásolja nagyban az is, hogy a melegeknek a valódi életben szinte nincs is esélyük ismerkedni e célból. Valamint olvastam valahol, egy felmérés szerint a magát több heterónak való férfi is kíváncsiságból kipróbálná egy másik férfivel a dolgot.

Elkezdtem levelezni itt valakivel és olyan szolgáltatásban részesített volna, ami más körülmények között szerintem méregdrága lett volna. Megkérdeztem tőle, hogy mit vár ezért tőlem. Azt írta, hogy csak az útiköltséget.

2015. márc. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, kifordult a világ. Főként a médiának köszönhetően ma már divat homárnak lenni. Már nem sok hiányzik ahhoz, hogy az érettségit is a homokos kapcsolathoz kössék. Mindez a tolerancia jegyében. Aki ellenkezik a tendenciával azt megbélyegzik. Ráragasztják, hogy szélsőséges ami ellen képtelenség védekezni.
2015. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!