Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amíg szűz vagy mennyire látod...

Amíg szűz vagy mennyire látod más szemmel a világot? Értem én arra, hogy kimaradsz a világ legjobb dolgából.

Figyelt kérdés
Én még szűz vagyok és fiú. Úgy érzem sokat változtatna a személyiségemen ha tudnám milyen szeretkezni. szerelmes már voltam egyszer de csalódás lett belőle.. rossz lányba szerettem bele..
2014. aug. 13. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szex sok esetben túl van lihegve. Az is ugyanúgy lehet szar, ha nem így lenne akkor minden prosti milliárdos lenne.
2014. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mr. Truth ***** válasza:
80%

A szex nem életszükséglet... jo dolog mert endorfint termel a szervezetben és boldoggá teszed vele a nőt illetve gondoskodsz a faj fenttartásáról.

De nem kellene a szexet túl lihegni... ha az emberek agyában nem az lenne az értékmérö hogy hányszor dugtak...


Vajon... mi lenne az emberekkel ha nem az alapján itélkeznének hogy ki hányszor dugott... Felborulna a hierarchia? :)

2014. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
kimaradok a sportból? vagy nem az a világ legjobb dolga?
2014. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
JÓ!Mindenki volt szűz.. De aki már 20 éves és még mindig az annak egy földönkívüli dolognak tűnik a szeretkezés. (nekem legalább is). Na meg nekem az lenne a legjobb ha ismét tudnék annyira szeretni, vagy még jobban egy lányt, mint őt. Akkor lenne igazán jó a szeretkezés. Nem érzem magamat embernek így.. Olyan mintha egy robot lennék érzések nélkül, pedig csak szeretetre vágyom és hogy tudjam viszonozni azt.
2014. aug. 13. 19:17
 5/7 anonim válasza:
100%

hihetetlen jól összefoglaltad, mintha én írtam volna az előző hozzászólást. Ez a helyzet velem is.


24/F

2014. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jó tudni, hogy nem csak én vagyok huszonéves szűz. Szexelni jó volna, de azért nem fogom halálra dolgozni magam és elkölteni az összes pénzem egy csajra, hogy szexelhessek! A szex a nőnek is jó és úgy általában a férfinak kell ott is teljesítenie, na és ha teherbe esik akkor meg jogomban áll hallgatni! Inkább zsebhokizok még jó pár évig!
2014. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%

Világ legjobb dolga, az az ejtőernyős ugrás 3km magasból.


1000x jobb mint a szex, még 150. alkalomkor is.

2014. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!