Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért lett ilyen a világ?...

Miért lett ilyen a világ? Fiatalok isznak, drogoznak, csak a szexen jár az eszük! Ez nektek élet?

Figyelt kérdés

#cztri
2014. júl. 13. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
!HIPSZTER DETECTED!
2014. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ja.
2014. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
20 éves lány vagyok, tehát fiatal. Megiszok 1-2 üveg sört itthon esténként, előfordult már 1-2-szer füvescigi a baráti társaságomban, és imádok a barátommal szexelni. Emellett egyetemre járok, tanulok, segítek itthon szüleimnek a házimunkában, nem csapom szét magam hetente, és nem fekszek össze fűvel-fával, semmi rosszat nem teszek a társadalomnak. Igen, ez nekem élet. :)
2014. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

khm.... nézz utána byron és társai életformájának, illetve a régi világ hétköznapjainak.

Mindig is ilyen volt a világ.

2014. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nem és nem is vagyok ilyen. Persze a szex az élet része, picit elkülöníteném de tudom mire gondolsz.. a gátlástalan életmódra.

Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna. Van aki szerint ez így jó. Szerintem nem.

24/F

2014. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Igaza van a kérdezőnek!
2014. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell általánosítani.

Ha így szeretnék élni az életüket, akkor jó, én nem különösebben foglalkozok velük.

2014. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Inni én aztán iszok, a drogok közül csak a herbálokat próbáltam, és ha tehetem dugok is. Azt csak halkan jegyzem meg, hogy önerőből megszereztem a víz-gáz és fűtésszerelő képzettségemet meg a munkagépkezelői engedélyemet és hamarosan megvásárolom az albérletet, amiben lakom. Mekkora vesztes vagyok, szégyellem is magam. Dobjál meg egy kötéllel légyszíves, had kössem fel magam.
2014. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
35%

Szerintem is igazad van kerdezo, pont a tegnap voltunk bulizni baratnoimmel, es a dj-s folyton azt pofazta minden szam elejen hogy (idezem) "erre a szamra jol lehet sze*elni" . Nos, ebbol sokminden lejon, elsosorban is az, hogy aki szerelembol fekszik le a masikkal az szeretekezik, csak a tobbi szexel... tehat o k***azik/r**ancozik, valjon egeszsegere.

Szoktam inni, mikor igy elmegyunk, en kb minden honapban max ketszer jarok bulizni. Tehetenem hogy minden hjeten lenntvagyok, de nekem tervem van az eletben, es nem akarom elinni az agysejtjeimet, es nem akarok zulott baratokat.

Ez a havi ketszer bulizas tokeletesen kielegito szamomra, ilyenkor megengedek magamnak egy-ket uvog sort vagy ehelyett egy pohar tomenyt es kesz. Ilyenkor el-el szivok egy szal cigit, vagy tobbet, es itt kesz.

Nem szexelek barkivel, hanem ha van baratom csak vele, es vele sem sze*elek, hanem szeretkezunk :)

2014. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A szexet miért kell egy lapon említeni az ivással és a drogozással? A szex egészséges, míg a másik kettő csak rongálja a testet.
2014. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!