Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A huszonéves szűz lányok...

A huszonéves szűz lányok miért mondják mindig azt, hogy "nekem van tartásom, nem úgy mint manapság a nőknek"?

Figyelt kérdés

Most nem azért, de mi van ha valaki mondjuk 17-8 évesen szerelmes lett, és azzal az illetővel szexelt? Az bűn? Meg akik ezt mondják, azok mégis meddig akarnak várni vele? Mit értenek ez alatt a tartás alatt? Mindenki, aki tizenévesen szexelt már, az orbitális nagy r#banc, és már olyan tág, hogy megfordul benne a Nemzetközi Űrállomás?

Mégis mi ez a hozzáállás? Egyre többször találkozok vele.


2015. febr. 24. 21:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 éves koromig szűz voltam, és a büdös életben nem mondtam azt magamról, hogy van tartásom. Ja, és nem azért szexeltem csak akkor, mert ronda vagyok és senkinek sem kellettem.


Ne általánosítsatok már egyik irányban sem. Egyéni életutak vannak. Mindenkinek más. Ne ítélkezzetek már.


Egyébként igen, aki ezt mondja, lehet, hogy egyfajta önigazolás. De lehet, hogy tényleg sok r*banc ismerőse van az illetőnek, és hozzájuk méri magát. Mittudomén.

2015. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!