Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A huszonéves szűz lányok...

A huszonéves szűz lányok miért mondják mindig azt, hogy "nekem van tartásom, nem úgy mint manapság a nőknek"?

Figyelt kérdés

Most nem azért, de mi van ha valaki mondjuk 17-8 évesen szerelmes lett, és azzal az illetővel szexelt? Az bűn? Meg akik ezt mondják, azok mégis meddig akarnak várni vele? Mit értenek ez alatt a tartás alatt? Mindenki, aki tizenévesen szexelt már, az orbitális nagy r#banc, és már olyan tág, hogy megfordul benne a Nemzetközi Űrállomás?

Mégis mi ez a hozzáállás? Egyre többször találkozok vele.


2015. febr. 24. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
féltékenység hogy ők nem voltak szerelmesek tizenévesen :) de azzal egyet értek hogy egy nő ne adja magát oda csak úgy valakinek
2015. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az általad említett esetekre gondolnak.
2015. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Las Vegas ***** válasza:
19%
Azért mert nem kellettek senkinek...
2015. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó, nyilván vannak szélsőséges esetek, de nehogy már attól legyen valaki k#rva, hogy csak szimplán lefekszik valakivel. Ami a lábad között van, az többek között arra is való.
2015. febr. 24. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:
3%
Ezzel védekeznek hogy nem kellettek senkinek. Sokkal könnyebb mást mocskolni (bezzeg a sok kis ku.rva már 15 évesen csinálja stb.), mint beismerni magukban a hibát.
2015. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

Lehet riba..nak gondolnak sok nőt lányt de én meg azt mondom egyszer élek csak .

És inkább kiélem magam fiatal koromban és megvalósítom úgymond az álmaim addig még lehet minthogy 30 évesen a férjem meg a gyermekem mellett dugok a kertészzel vagy a szomszéd Bélával

2015. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Vannak, akik ezzel vigasztalják magukat a bátortalanságuk miatt, vagy hogy nem veszik őket észre, ugyanakkor azért én látom, hogy van egy másik véglet is, ami kifejezetten nem követendő példa, aki tiniként már olyan számú partnerrel rendelkezik, mint felnőttként se mindenki, meg vannak, akik egyszerűen csak felelőtlenül vágnak bele a nemi életbe, nem védekeznek.
2015. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
7-es jól mondja! :)
2015. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Vannak huszonéves szűz lányok még???
2015. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Persze, hogy vannak. Több, mint gondolnád!
2015. febr. 24. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!