Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki egy ideje maszturbál...

Aki egy ideje maszturbál szerintetek szűz még vagy ez hülyeség? -Másik kérdés lehet valaki függő a maszturbálásban?

Figyelt kérdés
Mert a suliban azt mondják h igen.. Mások pedig nem. És most fingom sincs kinek hidjek.-Sajnos az egy ideje nem pár éve csinálom annál kicsit több és függő vagyok tőle. Nem tudok leszokni róla. De nagyon szeretem. Szinte már az életemmé vált. Tudom viccesen hangzik de ez van. Kis korom óta csinálom és egyszerüen már nem megy a leszokás.Nem azért mintha rossz lenne csak a tudat h függő vagyok. Próbáltam már pár nap szünetet hagyni de aztán mindig ,,Ő" győzött. Kérek mindenkit aki viccelődni jön ide az forduljon is vissza. Őszinte véleményeket kérnék! tapasztaltakat is. köszönöm!!!

2015. febr. 21. 08:16
1 2
 11/11 bor zoltán ***** válasza:
Naszóval,a te korodban én meg a haverjaim rojtosravertük a lompit,anélkül hogy szegény bármi rosszat tett volna,naponta párszor kitört belőlünk a vasmarku joe,már attól ihletet kaptunk ha arrajárt egy piros női bicikli,úgyhogy nem kéne aggódni.
2015. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!