Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves fiu vagyok és szűz ez...

18 éves fiu vagyok és szűz ez gáz?

Figyelt kérdés

18 évesen szűz vagyok

nem tartanak " rondának a lányok " csak semmi önbizalmam a kapcsolatokhoz.. :/ nem tudom mit csináljak úgy érzem ez olyan dolog amit szeretnék megismerni .

mit csináljak?


2015. febr. 19. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, folyadék
2015. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kurv @ esetleg?
2015. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el partyzni egypár helyre és csaklesz valaki! ;) Ha igazi nővel ismerkedsz akkor egyébként nem fogja érdekelni, hogy szűzvagy-e még. Tudod, hogy hány jókéképű híresség vesztette el csak házasság után?-sok :)
2015. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"..ez gáz?" nem az..

"mit csináljak?" ne aggódj, nem vagy egyedül, és majd összejön..:)

2015. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanebben helyzetben vagyok, de Szerinted nem le**rom, hogy szűz vagyok-e? Jó annyira nem, de rájöttem, ha p**nát akarok, ahhoz határozottnak kell lennem és fel kell kötnöm a "srácokat". :D Hasonlókat javasolok neked is! ;)
2015. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 piriiiii ***** válasza:
100%

Nem "gáz".

Engem például tudna izgatni egy szűz fiú (nem kérek levelet, köszönöm!). Abban is van jó. Jó érzés, hogy megtaníthatom dolgokra.

De nőjj már fel. :D Semmi sem gáz.

Ne csinálj semmit, legyél türelems, oszt ne gondolkodj ilyesmin! Érettségizz le szépen.

2015. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is: nem, egyáltalán nem gáz.


"mit csináljak?"


Legyen önbizalmad, ne légy zárkózott és keresd a társaságot. Amikor annyi idős voltam mint te most és rájöttem, hogy a 3 kritérium közül egynek sem felelek meg, változtattam magamon. Mocskosul nehéz volt, de megérte.

Fogadd meg amit írtam és ne azzal törődj, hogy nem húztál még karóra senkit! Nem ez a lényeg. Érted?

2015. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!