Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Erre a problémára mit ajánlotok?

Erre a problémára mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Fiúk.. most lesz az első.. és hát hüvelygombám van .. :/ és kezelem meg minden.. de a barátom nem tudja.. és már nagyon olyan lettem ott.. :S de én szeretném az elsőt. mit csináljak szerintetek ? Kérlek válaszoljatok normálisan ez halálosan komoly ?
2010. febr. 11. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem érti ezt meg az nem is igazán akar téged!!!Az enyém is megértette! Mondd meg neki hogy nem akarod hogy elkapja aztán meg még visszaadja neked. Azt is mondd el, hogy ez a fertőzés bármelyik nővel megesik és pár nap alatt nyoma sincs.
2010. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Uhh ne mondd el neki semmiképp! Én azonnal kidobnálak a helyében... Főleg ha esetleg sex után mondanád!


Menj el orvoshoz, gyógyulj fel! Egy szűz lánynak amúgy sem róható fel ha még méhány hétig nem dobja oda magát. És a te első élményed... nem hiszem hogy szívesen emlékeznél arra, hogy az első szexuális élményed közben egy nagy csiperkecsalád lebzselt a puncidon!

Ha nem vár még kicsit a bika, akkor ne sajnáld, csak a skalpod kellett (volna).


Szóval ne kapkodj! Még van jópár évtizeded normálisan szexelni, pár hét még belefér.

2010. febr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Remélem, te állítottad fel a diagnózist, hanem orvos. Ha nem múlik el pár nap alatt, akkor húzás vissza hozzá.


Egyébként nagyon felelőtlen vagy, mert a barátodat is veszélyeztenéd, ha szexelnétek, ugyanis el lehet kapni. Én nem fertőzném meg szándékosan, akit szeretek.


Meg hozzátenném, hogy hüvelygomával szexelni nem lehet egy leányálom, alapból is viszket és gyulladt a hüvely. Ráadásul még szűz vagy. Szerintem NAGYON fájna. Kb. mintha begyulladt lábkörömmel rugdosnád a falat. De te tudod.

2010. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha így feküdél le a barátoddal, egyikőtöknek sem lenne kellemes élmény. Te majd megvesznél a fájdalomtól, egyrészt azért, mert az első általában a legtöbb nőnek kellemetlen, plusz mivel gyulladt a hüvely egészen végig égő, dörzsölő fájdalmat éreznél és másnap még durvábban fájna meg viszketne a hövelyed. A párodnak abba a pillanatban lehet, hogy jó lenne, de pár nappal később nagy valószínűséggel rajta is kijönnének a jelek.


Én marhára nem örülnék neki, ha a párom a saját maga érdekében elhallgatnak előlem egy ilyen fontos dolgot és szándékosan megfertőzne, kellemetlen napokat okozna nekem.

2010. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!