Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok erre a problémára?

Mit ajánlotok erre a problémára?

Figyelt kérdés

Nos,hülye voltam.2évig borotváltam a lábam,ill.néha krémet használtam...ennek eredményeképpen ma már még az újonnan befogott borotva sem viszi le a szőrt a lábamról.Próbáltam az epilátort,de nem igazán jött be,mert nagyon lassú és fájdalmas.Gyantát még nem próbáltam,de már gondolkoztam rajta.(most már a krém sem viszi le a szőrt)

Valami olyan kellene ami aránylag gyors,nem annyira fáj és tudom rendszeresen használni(az epilátor azért nem olyan jó,mert nem tudom rendszeresen használni,amikor apum itthon van nem lehet,mert zúg.)

Mit ajánlotok?Ha gyantát akkor milyet?


ui.:nem kérek kioktatást,hogy hülye voltam.S azt se írjátok,hogy menjek kozmetikushoz,mert nincs rá lehetőségem.

14,5/L


2009. nov. 22. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

énis bororválom a lábam, már kb 10 éve, és nekem mindigis erős fekete szőröm volt.

de a borotva mindig leviszi, főleg a jóminőségű, éles.

sztem rossz borotvával próbálkozol.

vegyél wilkinsont.

olyan nincs h a borotva nemviszi le.

eldobhatós wilkinson-

2009. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hideggyantát lehet kapni dmben, rossmannban. Valami drágábbat vegyél (nekem az olcsóbbak egyáltalán nem váltak be), pl. veetet. Gyors és nem is nagyon fáj.
2009. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Most pont wilkinson borotvám+habom van és az újonnan befogott sem viszi le a szőrt,max. 3-4cm felületen.

2009. nov. 22. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:

hab nélkül csináld.

feküdj a kádba kb 10 percre aztán ess neki borotvával.

meglátod rögtön levisz mindent.

2009. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyantát vegyél! Szerintem Neked inkább az kéne, hogy egy kicsit gyengítsd a szőrt. A patron jobban megéri mint a csík. Felmelegíted a mikróba, és kész. Levisz az mindent és szerintem nem fáj annyira. Vagy ha nem mikróba rakod, akkor van külön gyantamelegítő gép potom 8000ért :D Nekem is az van.

18.L

2009. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem gilette venus breezee borotvám van és simán leviszi pedig nekem is erős szőröm van a lábamon, bár nekem mivel sokat borotváltam már nagyon lassan nő, így nyáron is kb elég egy héten egyszer leszedni mert egyszerüen nem nő. te is vegyél valami minőségibb drága borotvát.
2009. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!