Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek a haverommal vagy ne?

Lefeküdjek a haverommal vagy ne?

Figyelt kérdés
23 évesen még szűz vagyok (tudom ez a mai világban fura) és mostanában szóbajött a szex téma és mondta, hogy ő szívesen lefeküdne velem. Én félek, hogy ezzel tönkretennénk a barátságunkat. Persze egyfelől bennem van az, hogy kipróbálnám másrészt viszont ez nem lenne helyes dolog és ha megtörténne tuti bánnám. Attól is félek, hogy beleszeretnék a haverom pedig csak barátként tekint rám. Nem tudom mit tegyek? 23/L
2015. febr. 13. 17:23
1 2
 11/13 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
46%
Jo lenne hogyha egyesek,pl;7 ne papolna a szerekemro"l,mert a szuzesseg elvesztese nem szerekemfuggo".En se voltam szerelmees Abba a csajba Aki nekem adta,es o"se velem.Ha mindenki csak akkor veszitene el a szuzesseget amikor szerelmes,az emberiseeg a kihalas szelen allna.
2015. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 PearlDiver ***** válasza:

Ha helytelennek érzed, akkor ne tedd meg. Tényleg megbánnád, még akkor is ha nagyon jó lenne.

Szerintem szerelem nélkül a szex nem sokkal több az önkielégítésnél, és téged a leírásod alapján többre tartalak. És szerintem egy olyan srácot érdemelsz, aki nem fog problémát csinálni abból, hogy szűz vagy.

Én is voltam hasonló helyzetben korábban (23 évesen szűzként) és nem mentem bele, fél évvel később pedig találkoztam életem szerelmével :-)

2015. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem megbánnád a dolgot.

A barátságotok se lenne már többé ugyanolyan, egyszerűen nem tudnál rá úgy nézni mint előtte. Ha már idáig vártál akkor annak biztosan oka van. Én pl. 25 éves férfi vagyok és szerelemből szeretném elveszíteni. Megfordult bennem, hogy elmenjek egy prostihoz de aztán letettem róla. Magamon érzem, hogy megbánnám.

Szóval ha kétségeid vannak-e téren akkor inkább ne ugorj bele, mert ez nem olyan dolog amit visszacsinálhatsz.

2015. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!