Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek a haverommal vagy ne?

Lefeküdjek a haverommal vagy ne?

Figyelt kérdés
23 évesen még szűz vagyok (tudom ez a mai világban fura) és mostanában szóbajött a szex téma és mondta, hogy ő szívesen lefeküdne velem. Én félek, hogy ezzel tönkretennénk a barátságunkat. Persze egyfelől bennem van az, hogy kipróbálnám másrészt viszont ez nem lenne helyes dolog és ha megtörténne tuti bánnám. Attól is félek, hogy beleszeretnék a haverom pedig csak barátként tekint rám. Nem tudom mit tegyek? 23/L
2015. febr. 13. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Hagyd a haverodat... Gyere ide megoldjuk. :D
2015. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

miért furcsa? 14 éves vagyok fiú és én vagyok annyira intelligens hogy közöljem ez még normális szüzesség

(ez a sex szezon) 23 évesen szokták de szerintem nem furcsa még az se ha valaki 27 és szűz.

2015. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
ha ő a haverod de nem akarna többet akkor valószinű le se akarna feküdni veled ha csak tényleg a haverod akarna lenni és semmi több.
2015. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogyha megtörténik, akkor már nem lesz sima barátság. Jól gondold át. Ha már 23 éve vártál a megfelelő személyre, akkor biztosan az egyik haverod erre a célra a legtökéletesebb ember? Csak azért, hogy elveszítsd a szüzességed, akkor inkább mást keress erre a feladatra, és ne tegyél tönkre egy barátságot.
2015. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4: azért, mert lefeküdne vele, nem biztos, hogy többet is akar
2015. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
13%

Ez egyszeru".1,nem fog megromlanii a baratsagotok emiatt,so"t meg jobb lesz

. 2,erdemes lenne megajandekoznod vegre valakit

2015. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az optimális az lenne, ha olyannal vesztenéd el, akibe szerelmes vagy és aki értékeli azt, hogy ezt neki tartogattad... Szerintem a haverod inkább csak az önbizalmadat próbálta helyretenni, nem gondolhatja ő se, hogy szerelem nélkül kefélj vele.
2015. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
És mit érsz azzal, hogy elveszted vele a szüzességedet? Ugyanúgy tapasztalatlan maradsz, de legalább legközelebb ha lesz pasid, majd gyorsan be tudja vágni. Ha ez megéri neked azt, hogy mostantól soha nem fogtok csak egyszerű barátként tekinteni a másikra, lehet, hogy jobban vonzódni fogsz majd, vágysz többre, ő pedig nem akarná, ezért megromlik a viszonyotok, hajrá. De én várnék még 1-2 évet, mert biztos jön valaki, aki megszeret téged.
2015. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az max barátság extrákkal lehet:D
2015. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Ha intelligensek vagytok, akkor ez nem kell, hogy változtasson a barátságotokon.

Úgy tegyél, ahogy helyesnek látod, ha kívánod és megtennéd, akkor beszéljétek meg, egyezzetek meg a "szabályokban" a jövőre vonatkozólag és hajra!

2015. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!