Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A pasim el akarja venni a...

A pasim el akarja venni a szüzessegem és nagyon félek hogy valami rossz lesz és én még nem álok erre készen, de megbántani se szeretném amugy 15 éves vagyok. Lefeküdjek vele vagy ne ha visszautasitnám azt hogyan?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki h meg nem allsz ra keszen..
2015. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem állsz rá készen!!! Akkor nem. És pontosan ezt kell neki is mondani.
2015. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Magyarmanó ***** válasza:
89%
mondd meg neki, h nem állsz készen rá, és csak akkor tedd meg ha te is úgy érzed. 15/F
2015. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Istenem mimért ilyen buták a tinédzserek? Ha megfordul a fejedben hogy nem állsz készen nem akarod stb akkor NEM kell. Ha a barátod nem réti meg akkor egy gyökér.
2015. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Basszus 15 evesen minek akarsz dugni ? Most komolyan ? Ertem en h ez a meno, de arra raersz meg! Most inkabb a tanulasra koncentralj, nem baj ha van baratod de a tanulas legyen az elso barat a masodik. Ha a pali nem fogja ezt fel akkor hagyd a nyavajaba. Amugy h eves a "pasid" ?
2015. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mendebkinek a valaszt meg mondomneki hogy mi a szitu amugy a pasim 16
2015. jan. 3. 00:15
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

Nézd ha szerelmes vagy belé és úgy érzed megérdemli az első alkalmat nem érdemes halogatni.


Anno én 18 voltam és a barátnőm 15. Szerelmesek voltunk, nagyon. Izzott körülöttünk a levegő, ismertük már egymás testtét is. Egy adott éjszaka felvetettem, hogy mi lenne ha.. Nem akarta, félt majd később. De meggyőztem és eddigi életünk egyik legjobb napja volt.


21/F

2015. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es, én sem értem ezt sokszor, igazad van.

#5,7 Csak akkor fiatal ha annak érzi magát 15 évesen.

Én is 15 voltam és hasonlóképpen a barátom 18. Beszéltünk a szexről sokat, de azt nem beszéltük meg mikor tesszük meg, nem célozgatott semmire, folyamatosan minden együtt töltött percben egyre közelebb vitt a gondolathoz. Rávezetett szépen lassan, de annyira, hogy aznap már nekem görcsölt a hasam, hogy az övé lehessek végre.

Azóta is vele vagyok és leszek.

Fantasztikus élmény. Ha ráhangolod magad és vársz még annyit amennyit kell igazi élmény lesz.


Mond neki, hogy te is nagyon szereted, még van egy kis félelmed, de ha az eltűnik, te fogsz ráugrani. ;)

18/L

2015. jan. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha kétségeid vannak akkor inkább ne. Még várj vele, ha szeret téged meg fogja érteni. Egyébként ez még korai szerintem a ti korotokban. 25F
2015. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt is lehet, hogy először csak simi, petting, huncutságok, s az igazi szex majd később. Tehát fokozatosan.
2021. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!