Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Segítség voltmár valaki ebben...

Segítség voltmár valaki ebben a helyzetben mint én A többi lent?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan gondom van hogy barátnőmmel megterveztük az első petting idejét. 1 csomót beszéltünk róla msnen meg telefonon hogy mi hogy lesz meg mit lehet. De 1ik nap azt mondja h szeretné másnap meg azt hogy nem mert fél. tegnap mondta h nagyon szeretné és mondott pár indokot h miért és h nem fog félni h nem teccik meg hogy nem tudja mit csináljon.. ma meg aztmondta h nem szeretné, mert fél meg minden ilyesmi.. most mit csináljak vele? 3 hónapja járunk ő 15/l én meg 16/f ő szűz én már nem..
2010. febr. 9. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén fog hangzani,de szerintem az ilyesmit nem el kell tervezni,az jön magától. Szerintem attól fél,h majd nem csinálja jól,de szerintem többet ne hozd fel a témát. Majd annak is eljön az ideje.
2010. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor adjál neki időt, hogy eltudja dönteni mit is szeretne valójában. A lényeg, hogy ne erőltesd a dolgot. Türelem.
2010. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sztem túlsokat beszéltek róla.

ezt nemígyxkell csinálni h mindent lépésről lépésre megterveztek.

addig kell csak eljutni h megtudd h a csaj nyitott-e rá. a tied nyitott, ez logikus.

mikor együtt vagytok, egyszerűen csak kezdjetek el csókolózni, simogasd a csajod, izgasd fel, utána már nemfog félni, és nemlesz kifogása.

de nemszabad így mindent lépésről lépésre eltervezni, meg úgy kezdeni h na most akkor pettingeljünk....csak hagyd h jöjjönek maguzktól a dolgok

2010. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Majd eljön az ideje... :)


No para

2010. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne sürgesd semmiképp. Amúgy nem kell ezt ennyire tervezni. Talán az a baj, hogy kizárjátok a sponteneitást a dologból és túl sok az agyalás. Csináljátok, ha adja a helyzet, ha pl. nálatok, vagy náluk vagytok és továbblépnétek a smacizáson. Nem kell ehhez haditerv, meg tervrajz.
2010. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat..

igazából annyira nem lett tervezve h lépésről lépésre.. csak az lett hogy mehet-e neki.. mert én vagyok az első barátja meg minden és ezért kérdeztem rá. De azlesz h várok amíg ő nem akarja.

2010. febr. 9. 14:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem jó megoldás, hogy tétlenül vársz, míg ő nem akarja. Ha nyugodt helyen vagytok, akkor smacizásnál kezdd el simogatni, hidd el, ha felizgul, akkor benne lesz. Ha megállít, akkor próbálkozz később. De arra ne várj, hogy ő kezdeményezzen, főleg, ha ilyen bizonytalan.
2010. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam. :D most hétvégén 1ütt leszünk természetesen.. és azért rányomulok hátha. ha nem akkor nem de ha igen akkor megérte.
2010. febr. 9. 14:50
 9/11 anonim ***** válasza:

sztem ne nyomulj rá mert akkor csak még jobban elmegy tőle a kedve..

inkább beszéld meg vele hogy nem gáz az se ha nem csinálja már elsőre profin mert előtted nem kell hogy szégyellje az egészet

azt kell elérned hogy jobban megbízzon benned és hidd el akkor könnyebb lesz neki sokkal

2010. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sztem is magától jön. nem szabad megbeszélni, mert akkor már előre stresszelni fog szegény lány. Legyetek sokat együtt nézettek tv-t vagy akármilyen filmet. Közbe kezd el csókolgatni, simogatni s minden magától fog jönni.
2010. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!