Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűznek számítok még?

Szűznek számítok még?

Figyelt kérdés

a barátom azt mondta hogy amikor elsőnek megujjazott érezte a szűzhártyát.de a második illetve a többinél már nem..

ez azt jelenti hogy már nem vagyok szűz?


2010. febr. 8. 20:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem hatolt beléd senki sem egy kukival addig az vagy.
2010. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
igen az vagy még:) majd ha barátoddal szexeltek akkor már nem leszel
2010. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ujjazástól is átszakadhat a szűzhártya, bár ez érzékeny, úgyhogy szerintem észrevehetted volna ha így történt volna.
2010. febr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ha már ujjazott akkor mért nem szex-eletetk ti normálisak vagytok? nem vagytok képesek elmenni egy tesco-va venni egyx durex gumit ahátoldalán van a mérete mijen a legideálisabb és akkor már mindegy ujjaztatok.. annakl meg mi értelme.. feküggyetk már le vagy ugy pofán váglak bennetetek hogy a taknyotokon csusztok végig! :-D
2010. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 01:08-nak:


Nem feltétélenül van igazad, ha tornázás közben,vagy megröltetésnél szakad el, azt a többség észre sem veszi... de van kismillió más... én pl amikor 18 évesen elvettem a 19 éves barátnöm szüzességét nagyon fájt neki... alig egy centire tettem be, megkért h vegyem ki mert nagyon fáj neki... pedig elötte vagy 2 órát csak izgattuk egymást és már marhára akarta...

de volt pont ennek az ellenkezöje is, a csaj annyira nem érzett semmit hogy megkérdezte h szüz e még :D

2010. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

lehet,hogy elszakadt a szuzhartyad,de az amugy barmitol elszakadhat sportolas...

de mivel meg nem volt kontaktusod penisszel,szuz vagy.:)

2010. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem akkor veszited el a szüzességed ténylegesen ha pénisz hatol beléd
2010. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Naponta kb 5 ilyen kérdés van h szüz e lehetek még ettol meg ettol..

mennyiszer kell még leirnom hogy még szuz vagy egeszen addig,amig enmvolt pénisz a vaginádba!!!!

2010. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!