Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elkezdtük az aktust, de le...

Ha elkezdtük az aktust, de le kellett állni, utána meg véreztem, akkor szűznek számítok még?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel akartunk először lefeküdni a barátommal. (Vagyis csak nekem lett volna az első alkalom, én szűz voltam de ő már tapasztalt). Volt előjáték, majd be akarta dugni, éreztem a fájdalmat elég erősen, felszisszentem, akkor kihúzta mert megijedt hogy nagyon fáj... mondtam hogy folytassuk de neki meg addigra elmúlt az erekciója és utána sem tudott felizgulni! Szóval nem folytattuk viszont mikor kimentem wc-re, láttam hogy kicsit véres a bugyim, és még ma is délelőtt vérzett.


Szűznek számítok még?


2010. nov. 16. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy szűz. A vérzés a szűzhártya átszakadása okozta.
2010. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Atyaééééééég!!

Te csak a szüzességedet akarod elveszíteni hogy ennyire fontos számodra az a kérdés, hogy most az vagy-e még vagy sem???

Jelzem, olyan is van, hogy a csaj első alkalommal sem vérzik.

És olyan is van, amikor egy 10. vagy akár későbbi alkalom során is tapasztal némi vér pöttyöket...

2010. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem
2010. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
neharagudj, de én elöbb infót szereznék a szűzességről, a betegségekről, a védekezésről, és még utána olvasnék pár dolognak, majd csak utána bújnék ágyba valakivel.
2010. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves vagy? Persze, hogy szűz vagy még. Akkor nem leszel már szűz, ha ezzel a pasival még 42-szer lefekszel, aztán lesz még 5 pasid és az 5.-től szülsz 3 gyereket.
2010. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Annyira tapasztalt a baratod se lehet...
2010. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

23.20-as: nem értem mi köze van ennek a védekezéshez, használt óvszert a barátom, jövő héten megyek nőgyógyászhoz tablettát felíratni, tudok a betegségekről stb.

19 éves vagyok.


csak gondoltam jó lenne tudni, hogy akkor még szűznek számítok-e vagy sem, persze tudom hogy nem ez a lényeg, csak mégis...

mert pénisz még nem járt "bennem", épp csak próbált utat törni magának, de egyből ki is húzta.

2010. nov. 16. 23:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért véreztél, mert kiszakadt a szűzhártyád.

Szerinted szűz vagy még?


Ajánlom a tükröt, ha kétségeid vannak.

2010. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
85%

A komment megírásának időpontja: tegnap 23:37



Utat torni nem az agyban kell :) Egyebkent nem vagy szuz viszont ha tovabbra is verzel menj dokihoz mert lehet az "utattoro tapasztalt" baratod valamit felsertett...

2010. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kihúzta, akkor benned volt, nem? Ha csak egy centit, akkor is. Vagy ha annyit sem, akkor nem volt honnan kihúzni. Hiába vagy 19 éves, a szexhez még nagyon gyerek vagy. Nem lett volna jobb előbb elmenni dokihoz gyógyszert feliratni és utána szexelni?
2010. nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!