Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Férfi letudja élni az életét...

Férfi letudja élni az életét egészségesen nő nélkül? Szüzen?

Figyelt kérdés

gondolom előbb-utóbb mentális gondokkal fog küzdeni, aszociális lesz stb...


szeritnem csak úgy tudná, ha csak a munkájának élne, csak azzal foglalkozna , és annak élne.


2015. jan. 15. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
szerintem megválaszoltad a kérdésed, egyetértek. Valami ami tereli a dolgot, hogy ne kattanj be nő nélkül.
2015. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem, kivétel, ha meleg, vagy aszexuális. Az egészség nem azt jelenti, hogy sohasem betegszik meg, hanem, hogy teljes életet él. Szerelem, szex nélkül ez nem lehetséges.
2015. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, még sokkal egészségesebben is, keleten gyakori hogy valaki remeteként él. Persze ez nem azon múlik hogy van e nője valakinek vagy nincs.
2015. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Mentálisan semmiképp, fizikailag is kérdéses, ugyanis a stressz, a frusztráció fizikai betegsége előidézője lehet.
2015. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ha a munkádnak élsz akkor lesz pénzed és akkor majdcsak összeszedsz valami gold-digger csajt...


különben azt hitted egy nő a legjobb dolog az életben? vezettél már sportautót slovakiaringen? ugyan... arra koncentrálsz amit szeretsz majd megtalál valami csaj

2015. jan. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Valahol azt olvastam hogy a családapák tovább élnek.


Bár biztos tele is van vele a tökük... :D

2015. jan. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nem élnek tovább, csak többnek tűnik :D
2015. jan. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Newton is szüzen halt meg, aztán mai napig az egyik olyan feltaláló aki a legtöbbet tett le az asztalra.
2015. jan. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés, nekem éppen az általad aszociálisnak nevezett személyiségvonás, meg más problémás lelki adottságok a fő okai ennek az állapotnak, tehát egyfajta ördögi kör ez. Persze nem szeretném leélni így az életemet, de tehetetlen vagyok. Megpróbálom minden erőmmel elterelni erről a figyelmemet, amennyire csak lehet; ez persze nagyon nehéz.
2015. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ricsifogtechnikus válasza:
36%
Szia tudod mi az a Jin és Jang? a két oldal kiegészíti egymást ez ugyan úgy értheted a nőkre és férfiakra, az nem teljes értékű és nem is teljes élet a jin-ned nélkül, az ember társas lény és ameddig így van te midig fogod hiányolni az életedből. Szóval a válasz NEM!
2015. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!