Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek a haverommal?

Lefeküdjek a haverommal?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatunk, ès tudom, hogy bejövök neki. Èn mèg szűz vagyok, de màr nagyon szeretnèk valakivel testi kapcsolatot. A pasizàs nem jött össze, mindig rossz embereket fogtam ki. Csak fèlek, hogy ìgy ribinek gondolnak. Megtegyem?

19/l


2015. jan. 5. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező. ha megvan köztetek a testi vonzalom is a lelkin kívül, és megbeszélve ezt ketten egymással úgy döntötök érdemes megpróbálni, és ettől még tudtok majd akkor is barátként gondolni egymásra, ha véletlenül nem lesztek egy pár mégsem majdan, akkor miért ne?


Egészséges felnőtt emberek vagytok. Csak azért mert barátok vagytok, ha egyébként pedig akár pár is lehetnétek mindkettőtök szerint, akkor semmi értelme keresned az életed pasiját. Próbáljátok meg, hátha pont egymáshoz való pár vagytok.

Az meg hogy ki mit fog erről gondolni? Nos megfordítom a kérdést és ezt tedd fel: Érdekel titeket az, hogy ki mit fog rólatok gondolni?

Attól hogy együtt vagy akár testileg is egy pasival, akivel amúgy ráadásul még valamiféle szeretet is összeköt, még ha most még szerelem nem is, nem leszel ribi. Aki ezt állítaná, az maximum féltékeny, vagy egyszerűen csak nem tetszik neki a kapcsolatotok, amihez egyébként semmi köze nincs, mivel abban csak ketten vesztek részt.

2015. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Sajnos a kapcsolat sehogy sem mukodne, mert en pesti vagyok, o pedig szegedi. Evente csak parszor talalkozunk. Ami igy baratkent nem gond, mert sokat beszelunk facebookon, de egy kapcsolathoz nagyon keves :/
2015. jan. 5. 19:40
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Nos akkor max ugyis csak alkalmi szex lesz belőle. Akkor meg csak rajtatok áll, hogy az úgy nektek megfelel-e.

De szerintem mint irtam, igaz nem nagyon hangsúlyosan, ha beszélsz vele, beszéljétek meg a véleményeteket a dologról. és ha mindketten jónak látjátok akkor hajrá. Csak azt mindenképp rögzítsétek, hogy lehet egyetlen alkalom lesz, vagy pár, mert kitudja melyikőtök talál időközben olyan társat, akivel aztán más is lehet.

2015. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha nagyon jó barátod akkor egész nyugodtan.. :) Én is megtenném :) Nem ettől leszel ribi hogy egy közeli barátoddal lefekszel :)Mások véleménye sose érdekeljen!! :)
2015. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!