Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet a baj? Nincs para,...

Mi lehet a baj? Nincs para, de már kezdek ideges lenni.

Figyelt kérdés

sziasztok! Áprilisban leszünk egy évesek a párommal , de még nem feküdtünk le , szigorúan csak petting:)

most azonban 28-án nem jött meg...4e van és nem vágom miért nem kopogtat már a piros Miki:O

bunkók kíméljenek tudom h nem lehetek pettingtől terhes , de mégis mi lehet akkor a késés oka??

migréngyógyszert szedtem 3 napig és rengeteg citromos teát ittam igazi citrommal...

tapasztalatokat tippeket kérek


2010. febr. 4. 19:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
a nőgyógyász mondta... de próbáld ki Te is, meglátod!
2010. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem is nőgyógyász mondta. de nézd, ha logikusan belegondolsz, a c vitamin képes arra, h lebomlassza a méhfalat? tehát, h távozzon a meg nem termékenyitett petesejt? 1 sima c vitaminnak nincs ekkora hatása.
2010. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Te idióta arról van szó, hogy vérzéscsillapító a C vitamin, nincs itt semmi humbuk, ha vérzel nagyon rutascorbint kapsz és eláll a vérzés ugyanez van a menstruációval... ott nem jön meg időben a c vitamintól.


F/27

2010. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
idióta vagy te. tudom, h pl. orrvérzésnél c vitamint ajanlanak, de nehogy már késleltetni lehessen ezzel a menstruaciot. a mensit egyedul, mesterésgesen HORMONOKKAL lehet késleltetni.
2010. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23.51. Látszik, h nem sokat tudsz a természetről, no meg a befolyásoló tényezőkről! Kérlek higgy már nekünk (én meg még kompetens is vagyok, ilyen területen dolgozom) Üdv.
2010. febr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
aha, nekem meg a fél családom ezen a területen dolgozik :) mellesleg, orvost is kérdeztem. és jééé, szerinte se lehet c vitaminnal tologatni a vérzést.
2010. febr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Lehet kicsit stresszesebb voltál az elmúlt időszakban, mint amúgy és ezmiatt is késhet. Velem is volt már ilyen.

Vagy lehet hormonzavar is. Ne aggódj!

2010. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

"Áprilisban leszünk egy évesek a párommal"


Nem korai 1 évesen a petting és a szex?

2010. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
hehe...ez jó, tényleg...:D XD
2010. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

13:22-es hogy te milyen vicces vagy(Y) látom szellemi szinted megvan;)


a többieknek köszönöm szépen a válaszokat:)

és mostmár nem is izgulok mert megjött

2010. febr. 7. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!