Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes lenne fogamzásgátlót...

Érdemes lenne fogamzásgátlót szednem ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Baràtom messze lakik, ritkàn talàlkozunk, legközelebb màjusban. Én még szûz vagyok, de megbeszéltük, hogy màjusban belevàgunk a dologba es megejtjük az elsô alkalmat.

Kérdésem, hogy jó ötlet lenne e fogamzàsgàtlót szednem? Nem sok mindent tudok róla, hogy mikor kéne elkezdenem meg semmit sajnos. Sokan lebeszéltek róla, mert hogy lehetnek mellékhatàsai, míg valaki azt mondta, hogy szedjek és akkor nem kell gumi (bàr errôl nem vagyok meggyôzôdve, màr csak a fertôzések miatt se)

Kívàncsi lennék a véleményekre itt is.

Elôre is köszönöm a segítô szàndékúaknak. :)



2014. dec. 30. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben jobban megéri a gumi, mert 8.000 Ft a fogamzásgátló 3 hónapra azt hiszem - ebben nem vagyok biztos, mert én sem szedtem még soha.

Viszont ha mondjuk egyhuzamban együtt lennétek egy egész hónapot, akkor szerintem már érdemes lenne szedned.

Mellékhatások...Nos, injekciót ne vállalj be, az tényleg rossz, csak gyógyszert. Igen amúgy, a hormonjaid működésébe avatkozik bele a gyógyszer, de olyan hatalmas mellékhatások nem szoktak lenni - viszont sokaktól hallom, hogy híznak tőle.

A fertőzések...Jaja, azok ellen jobb a gumi.

Egyébként a nőgyógyász szüzen neccesen fog megvizsgálni, de minden ember más, és ő tudja eldönteni, hogy bírja-e egyáltalán a szervezeted.


19/L

2014. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, ha ilyen ritkán találkoztok. Másrészt olvass és kérdezz utána alaposan, mert nem gyerekjáték hormonokkal terhelni a szervezetet.
2015. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!