Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom és túlságosan...

Első alkalom és túlságosan fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal már kétszer-háromszor megpróbáltuk,(nekem ez az első) és maximum 3-4 centiig megy be mert utána már annyira fáj hogy nem bírom. Én vagyok túl szűk,több előjáték kell,vagy csak azért van így mert az első alkalom? Ha az utóbbi,mivel lehetne könnyíteni?

Értelmes válaszokat kérek,köszönöm!



2014. dec. 15. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Tűrjed! Ja, és ne ordíts, a szomszédok aludni akarnak!
2014. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vazelin, előjáték, ujjazás, nyalás mit'tudomén és amikor már tényleg felizgultál és vágysz rá, akkor essen meg a nagy dolog. Lehet akkor is fog fájni egy kicsit, sőt vérezni is, ha extrémen szűk vagy, vagy vastag a párod szerszáma, nem nagy dolog.
2014. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Legalább fél óra előjáték + síkosító. Ha ez meg van akkor lassan elkezdheti kicsit próbálj ellazulni és ne érdekeljen, hogy jó e a barátodnak vagy nem most törődj magaddal.
2014. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb embernek fáj. Normális esetben elég annyi, hogy ha fáj is, összeszorítod a fogad, és kibírod hogy teljesen behatoljon.

Nekem misszionárius pózban eléggé fájt, kutyában egyáltalán nem, és utána már sehogy sem.

Még próbálkozzatok, de ha még ugyanennyi próba után sem jó és fáj, látogass el egy nőgyógyászhoz, mert lehet túl vastag a szűzhártyád.

2014. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a fiú?


Viccet félretéve, sok oka lehet. Alapvetően 3 csoportra oszthatóak: nincs eléggé előkészítve a terep, lelki okok, fizikai okok (persze van átfedés). Szóval lehet az is, hogy több előjáték kell, ezt igazából neked kéne érezned, hogy mikor elég nedves, mikor lazultak el eléggé a dolgok. Lelki okok esetén tedd fel magadnak azokat a kérdéseket pl, hogy biztos, hogy teljes szívemből akarom én ezt? kívánom a páromat? De ide sorolható az, ha ideges, feszült vagy bármi miatt. Ezek olyan dolgok, hogy vagy tudsz rajta javítani magadtól, vagy irány a (szexuál)pszichológus. Ritkán bizony lehetnek fizikai okai is a dolognak, ha esetleg ez állna fent, a nőgyógyász a te embered.


És egyébként, maszturbálsz te rendesen? Fontos, hogy az ember ismerje a testét.

2014. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne kövesd el még egyszer ezt a hibát.
2014. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Több tényezőből áll, lehet nincs felkészülve a tested erre még, még ha lelkiekben te úgy is érzed, elképzelhető ,hogy a fájdalom és megfelelni akarás végett, tudat alatt jobban erre koncentrálsz és megfeszülnek a hüvely izmaid behatoláskor.

Elvileg a hüvely egy rugalmas szerv ami kellő izgatás és érzések hatására automatikusan is tágul ,mindenféle tágítás nélkül, sok törődést és odafigyelést igényelsz, sok türelmet próbáljátok meg úgy,hogy csak simogatjátok egymást ,csókolóztok, és belefeledkezve a vágy hevében próbáljátok meg, apránként.

Iszonyatos fájdalmat nem szabad érezned, az biztos,fájhat ,amig a szűzhártyád sértetlen,fontos még az is,hogy biztos,hogy vele akarod,biztos,hogy akarod egyáltalán?

Lényeges még a párod rutinossága, az nagyon sokat számít, mennyire óvatos és mennyire figyel rád, és a méret sem utolsó valóban ,ha túl nagy, több idő kell hozzá,sokkal több próbálkozás és mindig egy kicsit beljebb lesztek ,nem kell sietni sehova,ráértek.

2014. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mert a méret a lényeg mi?:D most meg az a baj?:D
2014. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

Szorítsd össze a fogad és ne rinyálj.


Nekem is rhadtul fájt, de megtiszteltem azzal a barátomat (aki minden pettingnél csak velem törődött), hogy nem hisztiztem.

2014. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyen idióta hozzászólások miatt elhiszik a csajok ,hogy el kell tűrni nekik a fájdalmat, miközben korán sincs így.

Nem kell elviselned semmit ami fájdalma, mert az erotika a gyönyörről kell szóljon és nem a fájdalomról ,még ha az első kellemetlen is.

2014. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!