Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a párotok még szűz, hogy...

Ha a párotok még szűz, hogy vezetitek rá a szexre? Hogy zajlik az első alkalom? Mennyire beszélitek le előre?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 16:51
 1/5 To7ka ***** válasza:
100%

Nem előre, közben beszélünk a vágyairól, kérdéseiről, esetleg félelmeiről. Nagyon sok minden van az "első alkalom" előtt, míg megismeritek egymást ez egyre természetesebb lesz.

Ne arra gondolj, hogy facebookon ráírtok egymásra, hogy szia, tudod mi az a szex? aha. jó, akkor következő hónap 7-én délután 5kor neked megfelel? aha

2014. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Szevasz! Mennyiért adod el a szűzességed? ...Ijj az rengeteg, én fele annyit adok érte. ...Oké, akkor megdumáltuk. Holnap este a buliban..."
2014. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akit rá kell vezetni annak nem annyira élvezetes mintha magától akarta volna. Persze szép lassan lehet közeledni az akarathoz.


Semmit sem beszéltem le előre. Spontán jött, mikor már a hasam görcsölt a vágytól és fordítva. Egyszerűen csak követed a szerelmet, nem tanultam tényeket soha senkitől az elsőről, hogy hogy kéne, nem kérdeztem erről senkit. A védekezésre is tudtam figyelni, persze arról sokat hallottam is (módszerek, szülői intelem).


Nekem az első nagyon szép volt, szerelmes vagyok, azóta is ugyanolyan élvezetes. 3. éve és ő az első és az is marad és fordítva is igaz.

Az tény, hogy nem voltam még 17, de nem láttam semmi rosszat abban, ha nem hagyom, hogy tovább kínozzanak a vágyaim a megtörténéssel a beteljesüléssel.


Rávezetni amúgy akkor szerintem azzal lehet, ha pont nem tolod a képébe a témát jó sűrűn.

2014. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit kell ekkora feneket keríteni az elsőnek azt nem értem sose.
2014. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy hogy én nem szexre veszem rá, hanem lyukasztásra először. Vagyis ott nem az orgazmus a lényeg, hanem az előjáték, és a türelem.


Ha kilyukad, akkor is kellemetlen utána egy ideig neki, független hogy élvezné-e a szexet vagy sem. Sokkal jobb olyankor ha picit pihen és regenerálódik. :)


A szex ráér későbbre is. (de egyébként ugyanazon az elven működik hosszú előjáték, és bedugom neki a farkam, a felesleges ujjazás meg az ilyenek csak plusz fájdalom.) Annó a barátnőm is azt mondta hogy jajj, meg fél hónapon keresztül (az azt megelőző 3 hónapot leszámítva amikor nem probálkoztam), lökdösött el magától, hogy fél. Aztán meg azt mondta utána hogy ebben semmi rossz nem volt. (csak az a csomó vér :D)

2014. dec. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!