Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok, van közöttetek...

Szűz lányok, van közöttetek olyan aki már eldöntötte, hogy egy férfival akarja leélni az életét?

Figyelt kérdés
Vagy inkább a legtöbben mind sok kalandra és vegyes tapasztalatokra vágytok?

2014. dec. 11. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én egy férfival szeretném leélni az életem :) nem vágyok több kalandra, hiszen ha megvan az igazi annál nagyobb kalandot nem is találhatnék
2014. dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8, majd elválik.
2014. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Én csak sajnálni tudom az ilyeneket, akik függöny mögött élik le az egész életüket.

Azért nem árt, ha megtapasztal az ember pár dolgot, mielőtt lekötelezi magát. És ez nem csak a férfiaknak jár.

(Nem. Nem azt mondtam, hogy ba$$zon mindenkivel, aki épp nem siet...)

2014. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megvan kivel fogom leélni az életem. Már nem tudnék mást elképzelni, csak a magányt nélküle.


Amúgy meg ha valaki úgy boldog hogy egész életében csak 1 valakivel feküdt le, az miért baj? Miért ez a sok kiélés?

Ha hozzám még egy srác hozzámérne, már nem lennék boldog. A sírás is bevett szokásom lehetne az után.


Szűz már nem vagyok. Szüzen nem gondolkodtam erről komolyan. De mivel megtaláltam azt, aki hozzám tartozik, így vele döntöttem el, hogy belehalnék ha mást kéne ölelnem naponta.

2014. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd ahogy alakul. De ha elsőre megtaláltom a megfelelőt, akkor igen, nem vágyom kalandokra.
2014. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: csak akkor döntsön így valaki, ha szerelmes.Kölcsönösen.
2014. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!