Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van már közöttetek olyan 8-os...

Van már közöttetek olyan 8-os tanuló aki már eldöntötte, hogy milyen iskolába megy tovább tanulni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen:D Én tavaly felvételiztem, és mindenki kéthetente váltogatta az álomsuliját. XD
2012. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez van :| jó szar helyzet:D
2012. szept. 27. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:

DLSB, Balatonalmádi. Már állami első osztályos korom óta (nővérem akkor kezdett ott). Mindig hallottam tőle, hogy milyen jó a koli, mindig azt vártam, hogy mehessek. Szóval keményen elhatároztam magam.


Persze, nyilván kell másik sulit is jelölni, ez pedig a Szent László Gimi lesz, Kőbányán. (olasz)

2012. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én a Miskolc, Avasi gimit szemeltem ki. :DD
2012. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is az Avasit néztem.. meg a Berze külker. szakát...

De várom már az évvégét:DD

(Miskolcról)

2012. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok a tavaly felvételiző..:D ne várd az évvégét..így visszanézve a nyolcadik év kb 1 hónapnak tűnt, meglepődtem a ballagáson, hogy most wtf, én most akkor elballagtam o.o:D

Nagyon gyorsan el fog menni ez az év..használd ki.:D jövőre már tanulni is kell a jó átlaghoz, nem csak figyelni órán..

2012. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!