Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegeden tanuló diákokhoz...

Szegeden tanuló diákokhoz lenne egy kérdésem!?! (:

Figyelt kérdés
8.-os vagyok és Szegedre szeretnék menni továbbtanulni.. Úgy döntöttem, hogy általános gimmnáziumba megyek, viszont nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a legjobb.. :> Segítseteeek!:$:D gondolkodtam a Tömörkényen, a Deákon, az Eötvösön.. de igazából nem tudom, hogy meylik lenne a legjobb :( Aki ott tanul, vagy tud valamit mondani az írjoon :) Minden komira kíváncsi vagyok! Előre is köszi mindenkinek! L/14
2012. szept. 24. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az is lényeges kérdés, hogy milyen terveid vannak a jövőre nézve. Ha komolyabb továbbtanulási szándékaid vannak én semmiképpen nem javasolnám az Eötvöst (én oda jártam). Ott nem azok a diákok jellemzőek elsősorban akik később komolyabb egyetemet szeretnének végezni és ez azért valamilyen szinten az oktatási szintet is befolyásolja.

Nem azt mondom, hogy nem lehet onnan jó szakra bejutni, mert lehet, ennek én vagyok az egyik példája, de a hiányos tudásom miatt az első évek nagyon nehezek voltak.

2012. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZT! :) Egyetem az még nincs tervben és szerintem nem is lesz. :D egyenlőre sajnos még nem tudom mi lesz a jövőben.. :| ezért is választom a gimit.. de még nem tudom, melyik legyen :S
2012. szept. 26. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
jelöld be mindegyiket, és majd oda mész, ahova felvesznek :))
2012. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindenhova felfognak venni :D és akkor mitcsináljak?
2012. szept. 30. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy mindenhova fel fognak venni?
2012. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!