Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szőrösen, félig vagy leborotvá...

Szőrösen, félig vagy leborotválva?

Figyelt kérdés
plzz válaszoljatok :D:D hogy szeretik a pasik, ha egy csaj leborotvalja teljesen, vagy félig, hogy en legyen bozontos? Ha teljesen leborotválom, utána kényelmetlen, szúr, és ezért gondoltam, hogy hagyjam természetesre, persze csak rövidre.
2010. jan. 29. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A kopasz barack a menő, illetve a mini fazon. Ha neked a rövid tetszik, akkor az sem rossz...
2010. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 8 éve teljesen borotválom,!Ha megszokja a bőröd, utána egyáltalán nem kelletetlen, és ha sűrűn lehúzod, akkor nincs ideje kinőni!Én -3 naponta leborotválom, mert a párom imádja, és én sem szeretem a szőrös dolgokat!szerintem ez ma már a pasiknál is alap!
2010. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Én mindig hagyok középen egy vékony csíkot. És így mégsem olyan mint csupaszon, mert az olyan mintha kislány lennék. És a Férfiaknak is jobban tetszik a csík. 22/L
2010. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

megszokod előbbutóbb a borotváltat ésmár nemfog szúrni.

én csíkot szoktam hagyni

2010. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
teljesen le mindent:D:D
2010. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Szerintem attól is függ, mit szeret a pasid. Az én párom utálja ha csupasz ezért csak a bikinivonalat borotválom de sokan azt hiszik, hogy ha valaki nem borotválja akkor az igénytelen pedig lehet valaki csupasz ha nem fürdik akkor az elég gusztustalan, ha meg rendszeresen fürdesz, samponnnal, tusfürdővel és nem borotvával, akkor lehetsz ugyanúgy jó illatú és kívánatos. 25 L
2010. jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én imádom hogyha szőrős.A csajomnak is 3cm-es és nagyon bírom :D
2010. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
teljesen csupasz, esetleg egy csík középen :)
2010. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
teljesen leborotválva
2010. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
teljesen borotválva
2010. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!