Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az idősebb férfiak szeretik a...

Az idősebb férfiak szeretik a szűz lányokat?

Figyelt kérdés

17/L

25/F



2014. nov. 14. 03:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális ember, akkor téged fog szeretni, és nem a szüzességedet:) de ha már itt tartunk, értelmes ember nem akar magának ribi típusú csajt:) Tehát, még örülni is fog neki.(ezzel nem arra céloztam, hogy aki nem szűz az ribi, csak arra, hogy van egy határ a tapasztalt, és a qrválkodás között)


Mellesleg attól, hogy valakinek van tapasztalata (már szexelt, több emberrel is) még lehet önző, és szar az ágyban. Megtapasztaltam. Nem egy alkalommal voltam olyannal aki elmondása szerint több növel volt szexuális kapcsolata (párkapcsolata), de ettől függetlenül egy nagy nulla volt a teljesítménye. Volt aki kifejezetten fájdalmat okozott, és nem azért fájt, mert szűz voltam. (nem voltam az)

Míg a férjem, aki velem vesztette el a szüzességét, 3 hét után orgazmushoz juttatott, ÉLETEMBEN először.:) mikor 24 éves voltam. És azóta is.


Szóval ennyit arról, hogy a tapasztalatlanok szarok az ágyban.

2014. nov. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
21-esnek teljesen igaza van. Pont ez a lényeg, csak a sok sztereotípia miatt az emberek ezt nem veszik észre.
2014. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!