Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az idősebb férfiak szeretik a...

Az idősebb férfiak szeretik a szűz lányokat?

Figyelt kérdés

17/L

25/F



2014. nov. 14. 03:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

a magam hozzáállását tudom leírni.


Nekem a lány a fontos.

Az X. alkaoommal is ugyanúgy figyelni fogok, h beineuljon, nedvesedjen, ellazuljon, élvezze velem a szexet, mint az elsőnél. És akkor aki nem figyel az tapló

2014. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%

Naná!


Hehehehehehe.

2014. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
csak így tovább, nyaljátok a pináját
2014. nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten szeretik ezt a kifejezést, inkább a személy iránt vannak oda, akibe szerelmesek. Ha szűz vagy ha nem ugyanúgy fog szeretni.


"Senki sem szereti a szűz lányokat mert amíg nem tapasztaltak semmit nem jók az ágyban..

A szüzesség sosem volt kapcsolat szempontjából előny..."


Ez meg baromság. Hidd el az a legjobb ha először azzal fekszel le akibe tényleg szerelmes vagy. Ha ő nem az, akkor is szeretni fogja azt a lányt, mivel a szerelem nem a szüzességről szól.


Konkrétan én mai napig hálát adok, hogy a barátom és én is szüzek voltunk, mert isteni élmény úgy elveszíteni, hogy tudod, mindkettőtöknek ez az első, még érintetlenek vagytok.


Pont ezért hozzátenném, hogy aki szűz az lehet nagyon jó az ágyban, rá tud érezni, a szerelem erőssége miatt legyen férfi vagy nő, viszont nem biztos, hogy aki tapasztalt, az mindent jól tud, mindenre oda tud figyelni és biztos örömet tud okozni a másiknak.


Ez is relatív, emberfüggő. Nem kéne azonosítani, szüzeket és nem szüzeket. Egy szűz is lehet valamennyire tájékozott mások tapasztalatai, esetleg utánaolvasás alapján.


Szerintem inkább csak szép dolog az, ha valaki szűz és odaadhatja magát a szerelmének és ennek a szerelme is örülhet, de ha nem szűz, akkor is ugyanúgy imádhatja és örülhet annak, hogy az "övé a lány", úgy is hogy előtte már jártak benne. Mit se számít ez új kapcsolatnál, hiszen az előző fejezetet már fejben lezárták. :)

2014. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A ti esetetekben, kérdező, a legkevesebbet nyom a latban, hogy szűz vagy-e. A kérdést amúgy sem lehet felelősséggel megválaszolni, hisz minden pasi máshogy viszonyul hozzá.

Valaki azt írta: nagy a korkülönbség. Nem, ez nem igaz. Pont ideális korkülönbség van köztetek. Ennek évtizedek múlva lesz igaz jelentősége, de most is sokat számít.

Most hol tart a kapcsolat? Ismerkedési fázis, vonzódás, vagy urambocsá' még csak most szemelted ki?

2014. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem szűz!


Jelenleg még csak találkozgatunk. Ezelőtt említette hogy felmehetnénk hozzá, de mondtam neki hogy én nem az a fajta lány vagyok. Mért lesz fontos a korkülönbség?

2014. nov. 14. 16:50
 17/22 anonim ***** válasza:
48%
Mint mondtam, ennek később lesz igazán nagy jelentősége. A régiek úgy tartották, hogy 5-8 év korkülönbség ideális a férfi javára, mert így nagyjából egyszerre öregszenek. Először csak a külső jegyek miatt fontos ez, később a libidó csökkenésének ideje miatt. Egy 50-es pasi még igencsak megkívánja a magáét, a 45 éves feleség gyakran inkább csak unokázna. 55 éves pasi már hanyatlóban van, a nőt is már csak néha-néha tudja rávenni egy menetre.
2014. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy gondjaink lennének a korkülönbség miatt.
2014. nov. 14. 21:11
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen. Szűz lányok írhattok;)
2014. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A 25 F, mint idősebb férfi.. nekem is mókásan hangzik :D


De, ami a kérdésedet illeti, az ember szeret valakit, vagy nem, de olyan nincs, hogy valaki a szőke hajú lányokat szereit, vagy a négereket.


Ha szeret, akkor nem fog attól visszariadni, hogy szűz vagy, és ha nem szeret, ettől nem fog megszeretni.

2014. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!