Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pasik! Vannak köztetek szüzek?...

Pasik! Vannak köztetek szüzek? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 16:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

Nemá! 33 vagyok és 14 éve élek nemi életet.

DE! Ha soha sem dugtam volna, akkor sem lennék szűz.

Egy farokkal rendelkező ember nem lehet szűz.

Szűznek azokat a LÁNYOKAT hívjuk, akik még nem létesítettek nemi kapcsolatot, "ártatlanok".

Amelyik farokkal rendelkező ember még nem létesített kapcsolatot az Beavatatlan, tapasztalatlan, vagy még túl fiatal, esetleg gyermek, vagy szerencsétlen de ne mondja má hogy szűz, mert az nagyon meleg.

2014. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Hát én akkor is szűz vagyok. Tudsz ellene tenni valamit? :P
2014. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk elvenném neked ;)
2014. nov. 12. 21:28
 24/32 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok, a fő oka a félénk, visszahúzódó természetem.
2014. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
#23.: Köszi, de teljesen jól vagyok így. A reakcióm amúgy is a 21-es válaszolónak szólt :D
2014. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
21 vagyok. Nem csak szűz vagyok, barátnőm se volt még. Hogy miért, azt nem tudom, ha tudnám, akkor nem így alakult volna.
2014. nov. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

25 vagyok.

Egy életképtelen, alacsony, ocsmány, genetikai hulladék vagyok. Egy evolúciós zsákutca. Nagyjából ezért.

2014. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

21 vagyok, nem kimondottam ronda még kondizom is de nagyon nehezen bízom meg az emberekben és nem igazán tudok szót érteni a lányokkal, nem megy ez "akarlak nem akarlak, elfutok fuss utánam játék" meg a drámázás

Ha valaki jönne akkor túl hamar megszeretem és álltalában ezt nem szeretik, meg nem vagyok olyan bulizós típus...más a szórakozásról alkotott képem mint a legtöbb embernek.

Ja és nem tudnék szerelem nélkül dugni az valahogy olyan érzés lenne mintha csak magával foglalkozna a leányzó a lényeg hogy rakjam be utána el van felejtve az egész, nekem így nem menne...

2014. nov. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
18/f igen szűz vagyok de csak azért mert nem találtam eddig meg az igazit és kicsi az intimem
2014. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
"Mondjuk elvenném neked ;)" Kérdező! Elvennéd az én szüzességemet is? Ha prosti vagy akkor inkább ne.
2014. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!