Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Hogy éreznétek magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogy éreznétek magatokat, ha együtt aludnátok egy lánybarátotokkal, de nem lenne köztetek semmi, mivel barátok vagytok csak?

Figyelt kérdés
Szívesen aludnátok vele,mondjuk egy közös filmnézés után,vagy buli után,esetleg egy kis éjszakai hülyéskedés után? Mit éreznétek mellette az ágyban? Éreznétek kényszert rá,h rámozduljatok?
2013. jún. 9. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"Kényszert" biztosan éreznének páran, de az nem egyenlő a tényleges rányomulással. Ill. elég ijesztő maga a szituáció, hogy miközben alszik valaki, egy másik rámászik.
2013. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Ha 80 kiló akkor nem mozdulnék rá,de ha 50 akkor igen.
2013. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, én másztam be a sátrába, jól elvoltunk, semmi extra, pedig egy szál bugyiban és trikóban volt. Aki nem tudja a barátságot a szerelemtől különválasztani, annak már úgyis mindegy. Egy dugásért nem borítok barátságot.
2013. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

csomó buli után aludtam pasiknál

soha nem volt semmi, ők aludtak/horkoltak mint állat én meg valami alfaállapotban agonizáltam

nem kell ezt túlromantikázni, nem gondolnak semmit alszanak

egyszer egyik haveromnál néztük az avatart, elaludtunk rajta, azt pár órával később felébredtünk arra hogy a kutya felugrott a kanapéra

2013. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha már egy lánnyal együtt alszunk ott már nem csak barátság van,
2013. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz lenne, de tisztelném a helyzetet és a nőt. Ha ő rám mászna, na az már igen csak rugószaggató töcskölés lenne :)
2013. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát én sokszor aludtam együtt egy fiúbarátommal,de sose volt semmi. Nem jövök be neki, így nem történt semmi,pedig én utaltam rá többször is, nem rajtam múlott.

20/l

2013. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
lánynak érezném magam
2013. jún. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Én is mindenkit lepontoztam cserébe.
2013. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát itt csak olyan csaj alhat akivel dugok is :D vagy fogok.
2013. jún. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!