Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek belemenjek hogy...

Szerintetek belemenjek hogy egyik barát lány elvegye a szüzességem?

Figyelt kérdés
28 éves fiú vagyok és sajnos szűz, mindig féltem a nőkhöz közeledni, határozatlan vagyok és sajnos csúnya, a nők csak barátzónába tettek mindig, ezért szinte csak lány barátaim vannak. Az egyik barátnőm, aki nagyon csinos jó nő, hajlandó lenne a szüzességemet elvenni, megmondta hogy nagyon nem vonódik hozzám, de mint barát kedvel, ezért ezt a szívességet megtenné nekem. Félek hogy utána meg fog romlani a barátság, belemenjek?
2014. okt. 21. 16:38
1 2 3
 11/24 Kulcsos7 válasza:
A 9 esnek igaza lehet!
2014. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Akkor mégse vagy annyira csúnya... Én vagyok igazán a csúnya, mert tőlem olyan szinten undorodnak a lányok, hogy még a pénzemre se kíváncsiak...
2014. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én még a csajok bizalmába sem tudok beférkőzni, még csak barátként se, mert csúnya vagyok.
2014. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire számítok csúnyának, de képet küldhetek privibe
2014. okt. 21. 16:58
 15/24 anonim ***** válasza:

Na és ha a csajnak sincs most láhatáron senki akivel lefekudhetne?

Szerintem is menyj bele. Mondd neki, hogy gondolkodtal ezen és ha áll még az ajánlat, akkor mehet hozzád egy kv-ra ;) A fiúk az ilyesminek mindíg örülni szoktak, ezért örülj csak te is :D

2014. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj bele.elsőnek megteszi.kép jöhet,ha gondolod
2014. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
menj bele, hátha kitör belőled az önbizalom.
2014. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Én inkább a csajról néznék meg képet:D
2014. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mekkora mázlid van!!! Nekem is egy ilyen barátnő kellene. Ha ebbe nem mész bele, akkor beteg vagy.
2014. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Alapvetően ellenzem az ilyet, de ebben a helyzetben szerintem nyugodtan légy vele együtt. Ilyenkor ebben a helyzetben ez nem rossz dolog.

Csak azért figyelj rá nagyon közben, pozitív élménnyel végződjön. :)

2014. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!