Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem hitte el a fiú hogy szűz...

Nem hitte el a fiú hogy szűz vagyok miért?

Figyelt kérdés
igazából már egyszer elszakadt a szűzhártyám még régen biciklizés közben de ezt mondtam is neki és lefeküdtünk egymással de azt mondta hogy biztos hogy nem vagyok szűz mert egy igazi kis "ribi" vagyok az ágyban most mi az hogy ribi vagyok az ágyban ez jó vagy nagyon rossz? szerintem ez elég sértő nem? és miértnem hitte el hogy szűz vagyok?
2014. okt. 4. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ribi vagy az ágyban az jó, az pedig, hogy a srác mit hisz el vagy mit nem az ő baja, inkább örülnie kellene, hogy ott vagy neki.

A másik dolog pedig, hogy semmin nem változtat, hogy valaki szűz vagy sem.

2014. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szűz vagy-lefekszel egy pasival-lerłbancoz-mégjobban oda vagy érte

asszem ezentúl én is bunkó leszek!

2014. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ,ha le ribiznek akár ágyban akár nem.

Lehet ,hogy rutinosan mozogtál ,nem voltál félénk ,ilyen jelekből gondolhatta ,hogy "tapasztalt" vagy.

Ezért nem hitte el ,hogy szűz vagy,de még jó leriban@ozott, jah. elég sértő.

2014. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a fránya bicikli baszott ki veled:))Nagyon jó a dumád,az IQ-viszont....Nos ha valakit ribinek állitanak be akkor nem egy szentképről beszélnek!Az hogy az ágyban milyen vagy,saját magad egyéniségére utal.Számomra nem az a ribi aki beválalós a barátjával az ágyba.Ted ugy ahogy szereted élvezd az életed!DE A KERÉKPÁRRAL VIGYÁZZ!
2014. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SullaFelix89 ***** válasza:
17%

Hú azok a mocskos biciklik már megint....


Nekem is volt dolgom olyan lánnyal aki előadta az ő még szűz dumát, csak az a fránya bicikli.

Az volt a baj hogy a biciklit Dávidnak hívták és a másod uncsitesóm volt és még képek is készültek, de mind1 egy percig nem gondoltam komolyan. :)


Persze te kérdező tuti az igazat mondod.

2014. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem hazudok -.- tényleg szűz voltam es elszakadhat a lányoknak a biciklitől olvass utána..

köszi a válaszokat

2014. okt. 4. 19:06
 7/8 SullaFelix89 ***** válasza:
Tudom hogy elszakadhat biciklizés meg lovaglás közben, de nem olyan gyakori dolog ez, mint ahányan hivatkoznak rá.
2014. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos komolyan mondta? Lehet, hogy csak így akarta a tudtodra adni, hogy mennyire élvezte, csak "kicsit" félrement az üzenet. A pasik néha sok hülyeséget beszélnek, hogy ne tűnjenek érzelgősnek. Gondold végig, ha benne van ez is a pakliban, kérdezz rá.
2014. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!