Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tenyleg van olyan tabletta...

Tenyleg van olyan tabletta Amit ha beveszunk 30 percel az aktus elott a nem szuz lany akkoris verezni fog alul?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy nehany muzulman arab No ilyet szed be ha mar nem szuzek Mert ha nem veres a lepedo akkor bantalmazzak oket vagy a csalad kitagadja.Ha igen névé a tablettanak?

Bocsi nem magyar vagyok es nem irok mindig helyesen:/


2014. szept. 27. 06:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hu ez engem is érdekelne. Amúgy elég jól tudsz magyarul. :)
2014. szept. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudok ilyenről, de nem minden szűz lány vérzik első együttlét után.

Meg ha van, biztos, nem egészséges.

2014. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nincs ilyen
2014. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A vérzést meg lehet oldani máshogy is, pl. mikor a pasi kimegy az esemény után, az ifjú ara gyorsan megvágja vagy megharapja az ujját, és rácseppenti a lepedőre, amit reggel lehet prezentálni a rokonságnak.

De az a helyzet, hogyha apasi nem érez semmit szex közben egy elvileg szúz lánynál, az azért már gyanús lehet. Ezért gazdag arab csajok meg szokták magukat palsztikáztatni, hogy legyen szűzhártya is (és akkor annak az átszakítása vérzéssel jár.) Őszintén szólva, nem tudom, igaz-e. De amit elhiszek, az az, amit a Franciaországban élő nagynéném mesél, hogy azok a muszlim családban élő lányok, akik nem osztják a szüleik nézeteit a szüzességről, erkölcsös életről, azok anális vagy orális közösülést szoktak engedni a titkos barátjuknak. Így nincs bizonyítéka az intim kapcsolataiknak.

2014. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!