Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tekintem magam szűznek?...

Nem tekintem magam szűznek? És a tablettával mi van?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, tehát férfi pénisze még nem járt bennem, fogalmazzunk így, de már annyi szexuális tartalom ért, hogy nem tekintem magam ennek. Akkor az első közösülés milyen lehet? Lehet ösztönösen jól csinálom majd és nem fog fájni? :D A másik, hogy kiskorú irathat fel fogamzásgátló tablettát a szülő nélkül?

2013. aug. 23. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
még nem vagy 14 éves? :)
2013. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Remélem szőrösek lesznek a melleid a tablettától, mert hogy az agyad az, az már biztos.
2013. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

17 vagyok.... ez miben lényeges?


Te nagyon kedves utolsó, ezzel mire akarsz célozni?

2013. aug. 23. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

ez hogy fájni fog e szerintem nagyban függ attól hogy mennyire vagy tág.

mondjuk tegyük fel hogy szűz vagy egy bizonyos értelemben mert nemvolt benned még pénisz, de már valaki megöklözött ebben az esetben nem hiszem hogy fájni fog.

szóval ha a szexuális tartalom amit írsz nem érintette a vaginád és a behatolást a hüvelyedbe akkor szerintem lehet kis vérzés és kis fájdalom is az elsőnél.

de mivel tudásom elméleti ez nem feltétlenül működik így.

2013. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha 17 éves vagy akkor nem kiskorú vagy te okos hanem fiatalkorú ami nem ugyanaz :D
2013. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!