Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy készüljön fel egy lány...

Hogy készüljön fel egy lány az elsőre?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Első palacsinta, eslő paintball, első K.... ?
2014. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fejben
2014. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
javasolnék előtte fizikai erősitést sportolást, vizsgáltasd ki magad hogy nem vagy e epilepsziás. Nézz sok filmet olvass sok könyvet ezzel kapcsolatban. Kérdezz olyanokat akik megcsinálták már az elsőt, mindenképp táplálkozz előtte egészségesen és ha lehet zárd az ajtókat.
2014. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sex
2014. aug. 26. 12:52
 5/10 A kérdező kommentje:
Kb hány perc az első alkalom?
2014. aug. 26. 12:54
 6/10 anonim ***** válasza:

:D


Tőled függ, hány perc, vagy hány óra!

2014. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát pl nem dugással kéne kezdeni hanem pettinggel, de ti tudjátok
2014. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én maradnék még egy jó darabig a pettingelésnél, és annál, hogy simogatással és orális kényeztetéssel juttatjátok el egymást az orgazmusig, mert ez kellőképpen felizgat, felkészít a szexre. Persze lelkileg is ott kell lenni, beszélni kell róla a barátoddal.


Ha már megismertétek egymás testét, megvan a kölcsönös bizalom, közelebb kerültetek egymáshoz testileg-lelkileg annyira, hogy már inkább várakozásteli izgalom van bennetek, mintsem szorongás vagy félelem az első alkalomtól, akkor egy idő után úgyis érezni fogjátok, hogy vágytok már a szeretkezésre, és tudni fogjátok, hogy mikor van itt az ideje.


Őszintén nem igazán kell készülni, mert az érzések majd irányítani fognak és ha majd úgy érzed, hogy összeszorul a hasad ha megcsókolod a szerelmed, sok érintéstől remegsz és nagyon kívánod, akkor felkészültél. Feltéve ha a férfi is rendesen bánik veled.


Én sem gondolkodtam ezen, egyszerűen éreztem, hogy nem bírom tovább.

2014. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan hogy felkészülni. Ha van valakid akit nagyon szeretsz, előbb utóbb megtörténik. Ami nagyon fontos az a védekezés.Elsőre a többségnek nemigazán kellemes, sőt nekem hosszú ideg egyáltalán nem volt az. Ha szükséges használjatok síkosítót, és nem lesz annyira fájdalmas.
2014. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előszőr is el kellene menned Amerikába a Ranger/Navy Seal kiképzésre és ha túléled és sikerül a kiképzés akkor az alap már megvannak. Ezek után 4-5 év különleges egyetemi oktatáson kell résztvenned és ha a vizsgát 95%-ra lerakod akkor már kapsz is elismervényt, hogy alkalmas vagy a dolgra.


Dr.Hab Zsolt szexuálpszichológus 42/f

2014. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!