Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17éves lany vagyok es meg...

17éves lany vagyok es meg szuz.. Szerintetek mar el kellett volna vesztenem vagy varjam a megfelelo alkalmat?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer voltam szerelmes de az a fiu sajnos nem viszonozta az erzeseimet. Ez kb 1 eve volt. Azota nem szerettem senkit. Most volt egy kisebb kalandom a legjobb fiubaratommal es agyon jo volt. Neha megfordult a fejemben h vele elvesztenem de o nem akar kapcsolatot ss en ugy nem nagyon szeretnem

2014. aug. 22. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lányoknál ez nem gáz, csak nekünk. egy csaj minél később veszti el, annál értékesebb a srácok szemében.
2014. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várd meg a megfelelő alkalmat :)
2014. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem vard ki!
2014. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nincs olyan,hogy "kell" nincs korhoz kötve. amikor érzed,hogy igen,készenállsz rá s olyan lesz a srác is,akkor tökéletes lesz. addig ne rágódj ezen.
2014. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell elsietni semmit sem.
2014. aug. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jokyman16 válasza:
Szerintem jó ha egy lány ilyen korban szűz. Nem igazán jó ez a mai világ. a 14 éves lányok azzal hencegnek hogy kivel feküdnek le. De az se jó ha túl sokáig tartogatod magad, mert ha pl lesz pasid akkor figyel oda hogy neki is van valami a lába között és ha nem tudja elkapni a prédát akkor más vacsi után néz. megkell találnod a kötes utat hogy ne legyél könnyü eset akin mindenki végig megy. de házsártos szűz se, mert ha túl merev vagy akkor nehezebben tudsz irányítani egy párkapcsolatot.
2014. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mar nem kell varnod többet, itt vagyok en, én akarok kapcsolatot,.sőt.a szüzességed is elveszem ha akarod ;))
2014. aug. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!