Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintettek 14 évesen el...

Szerintettek 14 évesen el kellene vesztenem a szüzeségem? (normális válasz szeretnék)

Figyelt kérdés
egy fiú arra kért meg h vele tegyem meg. nem tudom meg -e tegyem

#szex #szerelem #szüség
2014. jún. 30. 10:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ne tedd, még fiatal vagy ehhez
2014. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
lol ma már ilyenre is lehet kérni a nőket?:D
2014. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mióta randiztok, milyen veled, hogyan viselkedik? Mert ha egy olyan pasi, aki most került a képbe, akkor ne menj bele csak az ő kedvéért. Vagy várjon rád, míg megismered jól és már te is akarod, vagy had menjen amerre lát.
2014. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ne, korai még.
2014. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Két dolog miatt se tedd meg.


1. Gyerek vagy még

2. ha már felnőttél, akkor is csak akkor, ha szerelmes vagy és viszontszeretnek, és tudsz mindent.

2014. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Arra kért? Ez nem így működik.....14 évesen még javában gyerek vagy a szexhez. Ráérsz még vele, sokkal jobb és élvezetesebb lesz, ha olyannal veszíted el, akit szeretsz és ő viszont, mégha nem is egy életre szól majd az a kapcsolat.

A fiú meg keressen erre a célra mást, ha csak erre szeretne "igénybe venni". Ez nem lóverseny, semmiről nem maradsz le, nem kell divatból szexelni.....

2014. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
0%
Pfff, ez elég égő, hogy ennyi idősen még könyörögni kell egy kufircolásért, nem irigylem a leendő férjedet (ha egyáltalán rád fanyalodik valaki).
2014. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%
Illene, már 2 éve el kellett volna legalább akkor tökéletesen megfelelnél a mai értékrendnek.
2014. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Bazeg, értem én, hogy fiatal vagy, meg minden, de 14 évesen azért tudnod kéne, hogy ez nem kérés alapon működik...
2014. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Dobermann213 válasza:

Szia!! :)


Szerintem egyáltalán nem kell elvesztened,mert még nagyon fiatal vagy. :)

Meg az is baj,hogy ne kényszerből tedd meg majd egyszer hanem örömből vagy miből.Akkor csináld mikor te akarod és nem más :)

2014. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!