Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a helyzet azokkal akik...

Mi a helyzet azokkal akik idős korban pl.20 fölött is még szüzek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik nem akarnak már azok lenni és tehernek érzik a még meglévő szüzességüket, és úgy értem azok is alkalmasak lennének párkapcsolatra, nemi életre, gyereknevelésre stb. Ha igen akkor ezekben a dolgokban jók lennének szerintetek?

2014. aug. 10. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10: simán lehet, hogy csak nem talált olyan pasit akivel minden klappolt volna... De az igazság akkor is az, hogy semmilyen helyzet nincs azzal aki 20 évesen még szűz.


Amiből probléma lehetne az az, ha mellette nem ismered a saját tested, ha nem maszturbálsz, ha nem is vágysz egyáltalán párkapcsolatra, ilyesmik, mert akkor nem fejlődik ki benned az intimitáshoz és szexualitáshoz szükséges dolgok. De pl semmivel se éreznéd magad jobban ha elmennél egy sexshopba 1 vibriért és azzal "veszítenéd" el a szüzességed, mivel a szüzesség nem csak egy egy fizikai dolog, hanem az is, hogy kivel veszted el... Nem éreznéd magad jobban tőle egyáltalán ha azt mondhatnád hogy te már nem vagy szűz, és nem is fog megváltoztatni az életedben semmit a tény hogy bereped a szűzhártyád. Ha valakinek hónapokon, éveken keresztül nincs senkije annak is szinte ugyanolyan kellemetlen utána pasival lenni mert annyira elszokik tőle odalent, szóval még azt se mondhatnád hogy így nem lesz gond, ha majd jön az alkalom hogy valakivel lefeküdj, az tuti örülni fog neki hogy ő az első számodra.

2014. aug. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerű azt tart vissza attól hogy elveszítsem hogy nem jövök ki jól az emberekkel. Így nem tudom hogy mit tudnék cselekedni.
2014. aug. 11. 12:05
 13/17 A kérdező kommentje:
Előző tisztázzuk le én pasi vagyok és nem tudom miért gondolsz csajnak. A szüzességem meg el akartam veszíteni de eddig még nem sikerült.
2014. aug. 11. 12:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is a te cipődben járok cimbora! Bízok benne, hogy ilyen antiszociális embereknek is összejön egyszer, mint amilyenek mi vagyunk. :D Én se jövök ki sok emberrel hosszútávon, van mikor rövidtávon se. :)
2014. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Előző kívánom hogy legyen szerencséd a jövőben, meg persze magamnak is kívánom. Sajnos én most 20 fölött szinte csak a csodában reménykedek....
2014. aug. 11. 12:43
 16/17 anonim ***** válasza:

párkapcsolat..gyereknevelés.. ennek mi köze ahhoz, hogy valaki szűz? :D


nyilván nincs gyereke, de a párkapcsolat kis %át adja maga a szex, és az a kis % ráadásul az egyszerű dolog. A többi sokkal.. bonyolultabb.

A mentális és a szexuális érettség nem jár kéz a kézben.


én pl 19 voltam, amikor először feküdtem le fiúval .....(előtte az alkalmi vágyakozásokon kívül nem is kívántam úgy igazán,pedig nem vagyok ronda, ezer alkalmam lett volna rá, hogy együtt legyek fiúkkal..)

... közben meg 15 éves korom óta kvázi én nevelem a húgomat.


Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.

2014. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%
20 fölött semmi se történik, de kering egy legenda miszerint ha szűz maradsz a 30. születésnapodig, varázslóvá válsz. Nekem már csak 7 év!
2014. aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!