Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a helyzet azokkal akik...

Mi a helyzet azokkal akik idős korban pl.20 fölött is még szüzek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik nem akarnak már azok lenni és tehernek érzik a még meglévő szüzességüket, és úgy értem azok is alkalmasak lennének párkapcsolatra, nemi életre, gyereknevelésre stb. Ha igen akkor ezekben a dolgokban jók lennének szerintetek?

2014. aug. 10. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hirtelen 20 után mindenki megváltozik percre pontosan, ha szűz.
2014. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
miiivan?
2014. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nőkre vagy férfiakra gondolsz?
2014. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Elképzelhető hogy rosszul fogalmaztam ezért nem tudjátok értelmezni a kérdésem.?.?


Máshogy fogalmazok.

Akik nem tudták elveszíteni a szüzességüket kb. 20 éves korukra.

Azok az emberek jó férjek, apák, házastársak, stb lennének. Vagyis a kései szüzesség teljesen kizárja ezeknek a lehetőségét?

2014. aug. 10. 21:55
 5/17 A kérdező kommentje:
3 Férfiakra főleg, de nőkre is.
2014. aug. 10. 21:55
 6/17 anonim ***** válasza:

Dehogyis.

Ez nem attól függ.o_O

2014. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Ecsém baze... gondolom sose hallottál róla, hogy régen hagyomány volt 18 éves korig VAGY házasságig megtartani a szüzességet...? Attól hogy most az a divat, hogy a barbie mellé már óvszert csomagolnak, még nem jelenti azt hogy ez a normális, és hogy aki nem 20 éves kor alatt veszti el a szüzességét az onnantól nem is tekinthető normális embernek. omg..
2014. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"idős korban pl.20 fölött is még szüzek?"


A 20 neked mióta idős ? Me ha 50 lenne akkor még értem, de am mi lenne élik az életüket.

Hidd el senkinek nem lesz tőle 3 feje h 20 éves kor után is szűz. Am attól h v ki nem egy lepedő akrobata még simán lehet sikeres másban.


Csak néhány példa.

Mark Twain

Isaac Newton

Robert Oppenheimer


Ez a csak a szextöl vagy ember hülyeség.

Am aki lesz... ja ezt több van mint gondolnád.

2014. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Előző valamiért azt veszem ki a szavaidból hogy nem tetszik a kérdés melyet kiírtam.

A 20 körülieket úgy értettem öregnek hogy a szüzekhez képest. Amúgy meg nem kötekedni akartam hanem beszélgetni és szebben kifejezve is közölhetted volna a gondolataid. Így is megértettem persze...

Amúgy én is szűz vagyok 20 éves kor fölött és már terhemre van. Csupán a megfelelő hangnemben kérdésem volt melynek nem a te ellenszenved kiváltása volt a célja de sikerült.

2014. aug. 10. 23:33
 10/17 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond csak leírtam a véleményem.



"20 éves kor fölött és már terhemre van"

És mi tart vissza h elveszítsd finnyás vagy ? v csúnya ?

Alacsony ? Visszahúzódó ?

2014. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!