Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, Férfiak! Másként tekinte...

Fiúk, Férfiak! Másként tekintetek arra aki szűz és hátrányból indul nálatok? 17/L

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 17:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
48%
FÉL ÉVET? Hát szerintem egy normális pasi nem vár annyit. Meg te mért akarnál annyit várni?! 17/L
2014. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Egy normális pasi bármennyit vár. HA VAN MIRE.
2014. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Ha egy férfi igazán szeret vkités nem csak a szexre megy, akkor tud várni. Azért akarok ennyit, hogy biztos legyek abban, hogy nem csak szexet akar tőlem.
2014. aug. 10. 20:51
 24/32 anonim ***** válasza:
#21. vagyok. Hát nem tudom,bennem nincs ennyi önbecsülés. De egyik barátnőmre 10 hónapot várt a barátja (ő csak azért várt,hogy betöltse a 16.ot) És a fiú is szűz volt. Én képtelen lennék elvárni ilyesmit. De ha tényleg szeret akkor biztos vár rád. Én nem várnék.
2014. aug. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Olyannak akarom adni magam aki megérdemli. Nem vártam volna eddig hisz bàrkivel lefekhettem volna. Csak én nem azt akarom, hogy ha megkérdezik tőlem 20 évesen hogy hàny fiúval voltam együtt akkor ne egy megdöbbentő szàmot mondjak.
2014. aug. 11. 08:03
 26/32 KJUsul ***** válasza:

Igazad van. Egyébként a kérdést nem egészen jól tetted fel. Attól, hogy egy lány szűz, még nem biztos, hogy hátrányból indul. Ez függ a kapcsolattól is. Azt észrevettem, hogy a lányok, akik már nagyon kívánják, és tetszik is a partner netán szerelmesek belé, akkor teljesen vakká tudnak válni az illető hibáira - még az önzésre és a gátlástalanságra is. Pedig az olyan biztosan nem akar mást csak szexet... még okos lányt is láttam ebbe a hibába esni.


Tehát ezt alaposan át kell gondolni. Persze biztosra menni lehetetlen, de jobb mindent megtenni, hogy az legyen.

2014. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Én azt veszem észre, hogy ez mindenkinek csak hátrány inkább. A volt barátaim is ezért szakítottak velem.
2014. aug. 11. 16:54
 28/32 anonim ***** válasza:
és mit mondtak, miért hagytak ott?
2014. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Mert nekem nem volt olyan fontos a szex, mint nekik. Még 3 hónapot se bírtak várni.
2014. aug. 11. 18:28
 30/32 anonim ***** válasza:
Hát legalább tudod, hogy idiótákkal volt dolgod, akik a szexre hajtottak. Remek szírű, én a helyedben nem változtatnék.
2014. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!