Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, Férfiak! Másként tekinte...

Fiúk, Férfiak! Másként tekintetek arra aki szűz és hátrányból indul nálatok? 17/L

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 17:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
Hátrányban azért mert szűz???? Na neee ... Ha nem szűz az hátrány, mert ha egy nő "tiszta" akkor komolyan vagy inkább komolyabbnak ítélik meg, Úgy értem előny ha szűz még, mert nem dobta be magát az első jöttmentnél. Jó, lehet, hogy nem jött ment mert a pasija az adott csajnak, de egyszerűen értéktelenebbé válik az a nő a pasik szemében aki nem szűz. Ez a média baromsága, hogy ciki ha még szűz vagy.
2014. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Igen másként, mert tudom hogy akkor nem az lesz hogy "Hmmm, most jól megduglak cica", hanem hogy akkor odafigyelek, óvatosan lassan mindent hogy fajin legyen. Én szeretem a szüzeket, mert sok a f**zkalap én meg mindig mindent megteszek azért hogy a pillanat meglegyen :)
2014. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 October15 ***** válasza:

Egyesek meg szeretnek az "angyalkából" szadista ördögöt tanítgatni.. :P:P ez már egyéni perverzió kérdése :D :D

Amúgy meg ha össze jön 1 csajjal és nem csak az unalom kufircért akkor a "hónapok" bele férnek.. nyilván van némi korlát de nem hiszem ,hogy mit tudom én fél évig akarnád húzni az agyát :D.

2014. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Engem nem különösebben érdekel. Sem előny, sem hátrány.
2014. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 October15 ***** válasza:
100%

11.: Miért lenne értéktelenebb ha már nem szűz? Ez akkora fszság.. Bizonyos szemszögből + pont ha szűz de miért lenne baj ha nem ?:D


A nem szűz nők kevesebbet érnek és hasonló hszelők: ezt beszéljétek meg pl anyátokkal is :). Na ki nem fog gép előtt ülni a következő 3 hónapban ?:D Ha meg nem kis p*csök vagyok és így mondtok ekkora baromságot.. ahhoz csak gratulálni tudok.

2014. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Hát a fél évet azért szeretném kivárni.
2014. aug. 10. 17:55
 17/32 anonim ***** válasza:
4 es én szűz voltam mikor bnőmel össze jöttem és neki azt kamuztam hogy nem vagyok az. És azóta is ezt kajálja , sőt a kamu exemmel cseszeget :D Szóval kicsi jele nem volt rajtam hogy szűz vagyok , a szex ösztönös dolog sokan mondják hogy tanulni kell de ez akkora egy hülyeség. Szóval négyen fiun aki ügyen ösztönös azon egyátalán nem látni hogy szűz de egy csajon igen
2014. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 October15 ***** válasza:
Kérdező lesz az még úgyse hidd el nekem :D Minden esetre ezzel te ne foglalkozz.. legyen az ő kínja :D.
2014. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Kérdező: nyugtasson a gondolat, hogy aki nem vár rád és nem akar "tanítgatni", az csak dugni akar és nem szeret. Ennyi. Ezért sokkal inkább előny.
2014. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
#18: én is ettől félek, nem vagyok az a tpikus félénk kislány, sőt...
2014. aug. 10. 18:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!