Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetseges hogy szuzesseg...

Lehetseges hogy szuzesseg elvesztese utan kesik a menstruacio?

Figyelt kérdés
Tegnap vesztettem el es nem vedekeztunk de nm elvezett belem mondta es nm is csinaltuk sokat mert nm volt idonk szoval nem elvezett el.....egykerdes keshet a menstruaciom?
2014. aug. 10. 03:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Miután leírod szépen magyarul, hogy értsek is valamit belőle, válaszolok
2014. aug. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én értem a kérdést! igen késhet! az én volt barátnőmnek 2 hétig késett ugyan így jártunk

mit ne mondjak jól be voltam szarva hogy teherbe ejtettem utánna kiderült hogy semmi baj csak valamiért késett neki azóta se késett egyszer se és nem lett semmi baja

2 hétig késett utána megjött neki

neked mióta késik?

2014. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
eddig meg nemtudom mert ugy 1-eje korul szokott megjonni amugy meg nm tudok ekezettel irni mert nincs olyan billentyuzetem es nem magyar vagyok
2014. aug. 12. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:
várj még néhány napot ha akkor se jön meg akkor vegyél egy terhességi tesztet és csináld meg mert ha terhes vagy körübelül 2 hét alatt ágyazódik be
2014. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!