Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy a szüzesség...

Lehetséges, hogy a szüzesség elvesztésétől késik a menstruáció?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

Az sem sokban különbözik a többi aktustól, ezzel az erővel minden esetben késne, ha pár hónap kihagyás után újra szexelsz.

Gondolom, védekeztetek?

Lehet, hogy csak az idegeskedéstől, mert félsz a terhességtől.

2011. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

igen ha terhes lettél....

késik több mint 9 hónapot.

2011. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

De lehetséges.

Teljesen felbolygatja az addigi hormonrendszered, még akkor is, ha nincsenek látható tünetei. Ahogy az is felbolygathatja, hogyha valaki sokáig nem él nemi életet és utána újra elkezdi. Ugyanannyi eséllyel késhet tőle, de hamarabb is megjöhet, de az is lehet, hogy semmi hatással nincs rá. Nekem 2 hetet késett az első szex után. Utána ismét két hetet, mikor több, mint egy évig nem volt szexuális életem, és utána újra lett.

21/L

2011. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is két hetet késett az első szex után... Szóval szerintem is lehetséges.
2011. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
72%
Baromság hogy nem késhet.Egyrészt a testnek is új helyzet,másrészt meg a lelki vonzata miatt is lehet,nekem 3 hetet késett elsőnél,és barátnők is mondták h nekik is,és barátaim is ,hogy az addig szűz barátnőjüknek is késett.
2011. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
80%

nekem pontosan jött meg :) sztem egyén függő

védekezzz! nemlesz ott gond

2011. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
80%

Nagyon is lehetséges. Így működik a női szervezet, ha gyermekáldás elé néz. :D



Amúgy a szüzesség elvesztése tényleg felborítja a szervezeted. Én az elvesztése utáni első menzesszel ismertem meg a menstruációs görcs fogalmát. Addig, (pedig már évek óta menstruáltam) semmi gondom nem volt.

2011. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Munkácsi Vivien válasza:
80%
én 15 évesen vesztettem el és nekem 4 hónapig ilyen 5-6 napos késéseim voltak utána lement 1 napos késére utána újra beállt a menstruációm.
2011. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
81%
Első után minden lehet.Nekem két hétre jött meg akkor,és úgy ömlött,hogy azt hittem,elvérzek:SDe aztán három nap alatt lement és azóta is csak három-négy napos.
2011. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!