Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem furcsa ha egy 30 éves...

Nem furcsa ha egy 30 éves pasi még szűz? A többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki most lett 30 és még szűz. Átlagos pasi arcra, testre elég jól néz ki, gyúr, boxol, biciklizik, nagyon odafigyel a kajálásra , ritkán iszik, szerintem nagyin okos, verseket ír, minden érdekli szinte amihez mi hozzá sem tudunk szólni... pedig ő is csak egy sima fizikai melós de rengeteget olvas. Nőknél is eléggé jó, nagyon jó a humora, gyorsan jár az esze, a csajok is mondják hogy van benne valami de ennek ellenére nem akar lefeküdni senkvel, sokáig azt hittük meleg, nem is nagyon kérdezgettük, de egyszer elmondta hogy semmi ilyenje nincsen, csak a nőkre tud felizgulni, nem is inpotens, makk egészséges de valamiért nem él a lehetőségekkel. Beszéltem már vele ezekről és azt mondta hogy nem akar olyan csajjal lenni akivel csak szex lenne, de mondom honnan tudod hogy rossz lenne ha még nem voltál soha egyel sem. Én is csak egyszer voltam szerelmes és hidd el szerelem nélkül is lehet jó a szex. Szóval nem értem ezt, nőben sem látni ilyet pasiban meg pláne. Szerintetek van erre magyarázat?
2014. júl. 30. 18:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mert nem dug meg minden útjába kerülő nőt? Én becsülöm ezért, bár lennék ilyen, volt már fertőzésem meg vert már meg egy csaj apja is :) lehet ő a normális nem mi.
2014. júl. 30. 19:12
 12/19 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem az a beteg, hogy te férfi létedre, a másik férfi "barátod" nemi életével törődsz. Jó, hogy nem vered ki neki unalmadban.


Semmi közöd hozzá, hogy mit miért tesz az életében, ő meg végképp nem tartozik neked elszámolással a tetteiről.


Szűkült látásmódoddal mag sajnos nem vagy egyedül, de itt és most elárulom, hogy rengeteg olyan ember él, akinek a szex EZREDLEGES dolog az életében, de ettől függetlenül még egészséges heterok.

2014. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%

Furcsának furcsa, de nem kell lehordani betegnek meg stb. Lehet, hogy csak szerencsétlenül alakultak eddig a dolgai, és még nem találkozott a megfelelő hölggyel.

Az pedig, hogy nem akar lélektelen szexet (egyéjszakás, szexkapcsolat, prostik...stb.), kifejezetten becsülendő dolog szerintem.

2014. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Hát az se normális, hogy te meg mindet, aki az utadba kerül. :) Csak ezt vettem le a legutóbbi hozzászólásodból.


Szóval igazából nehéz elképzelnem, mert még nem találkoztam ilyennel, jó volna megtapasztalni, hogy milyen a személyisége, beszélgetni vele, mert így jó magyarázatot nem is lehet adni, csak tippeket.

De, ha őt nem zavarja, akkor nincs probléma, jókedvű, szeret ismerkedik, egyszer csak bejön neki.

2014. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
El tudom képzelni azt is, hogy esetleg azért nem érdeklődik igazán a nők iránt, mert aszexuális.
2014. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Vannak ilyen emberek, akik tudatosan nem feküdnek le senkivel, pedig lenne rá lehetőségük. Valamilyen szinten igazuk van, ez a túlságosan az arcodba nyomott szexualitás nevetséges. Én tisztelem az ilyen embereket.
2014. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
84%
Talán valamiért gátlásai vannak szex terén. Nagyon sok ilyen van, de ez köztünk, pasik közt tabutéma. Sajnos.
2014. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy beteg f...sz! Kérdező, már csak te vagy retardáltabb nála hogy isteníted!
2015. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendbe van. Majd eljön az igazi mindenki életébe, éslegalább nem dobja oda magát úton útfélen mindenkinek mint egy állat! Az ő döntése, legalább nem ösztönlény mint az előttem szóló!
2015. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!