Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem furcsa ha egy 30 éves...

Nem furcsa ha egy 30 éves pasi még szűz? A többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki most lett 30 és még szűz. Átlagos pasi arcra, testre elég jól néz ki, gyúr, boxol, biciklizik, nagyon odafigyel a kajálásra , ritkán iszik, szerintem nagyin okos, verseket ír, minden érdekli szinte amihez mi hozzá sem tudunk szólni... pedig ő is csak egy sima fizikai melós de rengeteget olvas. Nőknél is eléggé jó, nagyon jó a humora, gyorsan jár az esze, a csajok is mondják hogy van benne valami de ennek ellenére nem akar lefeküdni senkvel, sokáig azt hittük meleg, nem is nagyon kérdezgettük, de egyszer elmondta hogy semmi ilyenje nincsen, csak a nőkre tud felizgulni, nem is inpotens, makk egészséges de valamiért nem él a lehetőségekkel. Beszéltem már vele ezekről és azt mondta hogy nem akar olyan csajjal lenni akivel csak szex lenne, de mondom honnan tudod hogy rossz lenne ha még nem voltál soha egyel sem. Én is csak egyszer voltam szerelmes és hidd el szerelem nélkül is lehet jó a szex. Szóval nem értem ezt, nőben sem látni ilyet pasiban meg pláne. Szerintetek van erre magyarázat?
2014. júl. 30. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok.:-)
2014. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Hát érdekes! Jó dolog, hogy keresi az igazit, de nem szabadna kihagyni a lehetőségeket, mert mi van akkor ha eleinte nem az igazit látja egy csajban, de nagyon jól ellene vele és kiderülne, hogy ő élete szerelme. Szerintem élnie kéne a lehetőségekkel.
2014. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Ebből hol következik, hogy szűz?(elolvastam a leírást)
2014. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Ezzel az a probléma, hogy miért nem ad egy esélyt sem egy lánynak sem, nem hogy magának? Eddig csak olyan nőkkel ismerkedett, akiről sugárzott, hogy csak az lenne?
2014. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Van egy haverom....


Igen, igen, persze.

2014. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
hát elég fura
2014. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Onnan tudom hogy elmondta nekem hogy még az, meg ha mondaná hogy már volt azt sem hinném el neki, ha az a téha hogy ki kivel volt a hétvégén ő mindig elsompolyog :)

Sokat beszél a nőkkel, ad szerintem lehetőséget nekik, ismerkedik, de csak nem akar összejönni a dolog :) nem nevetem ki de furcsa.

2014. júl. 30. 18:51
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
De miért nem akar összejönni a dolog, ha ad lehetősége a kapcsolatra. Nem igaz nincs valami, ami gátolná.
2014. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj hogy az ilyen pasikat leszarják a nők! Sok van ilyen. én is elég későn veszítettem el, és azóta sem találok rendes lányt aki komolyabbat szeretne.
2014. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
Beteg ... Ez nem vall egészséges mentalitásra, vagy érzelmileg olyan szinten sérült, amit kezeltetni kell.
2014. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!