Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak en felek az elso szextol?

Csak en felek az elso szextol?

Figyelt kérdés

Fiu vagyok 18 eves. Es csak en tartok az elso szextol? Vagy nem lenyeges annyira hogy kivel es mikor? Jobb lenne tul lenni rajta. Nemet es kort is kernek. Koszonom

Bocsi az ekezetekert


2014. júl. 28. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan, mint a foghúzás, amin jobb túl lenni :) Inkább akarj közben lenni.
2014. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem félek várom inkább nagyon :) 16/l
2014. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is várom nagyon. 19/F
2014. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Ha a srácok nagyon nyomulnak és tudom mit akarnak én egyből berezelek. Már a gondolata is kicsit aggaszt de nem tudom miért. A barátnőim tök természetesnek veszik az egészet és próbálnak belerángatni mindenbe. Szóval nem vagy ezzel egyedül. Én lány vagyok szóval nem szeretném akárkinek elosztogatni magam. Fiúknál ez mintha könnyebben menne. De lehet hogy tévedek.
2014. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
#4 belerángatni mindenbe? Kábítószer? Pénzért csináld? Ilyesmi? Ne merd hagyni magad:) lolz.. nem szabad :*
2014. júl. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem félek, sőt :D 16/L
2014. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Szerintem várd meg azt, akivel érdemes és, aki mellett nem kell félned.:)

20L

2014. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En is várok. Es szerintem Megéri. Ezzel együtt viszont egy kicsit felek is. De azt mondom,ez csak érzésekkel megy.. Legalabbis nekem. Az első alkalommal mindenképp olyannal kell, akiben bízol es akit szeretsz. Nehogy rossz élményed legyen és aztán ez határozza meg a tovabbi ilyen jellegű dolgaidat! 17/L :)
2014. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!