Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek az úgy jó, ha 13...

Szerintetek az úgy jó, ha 13 évesen, édeshármasban veszti el szüzességét egy lány? Mi a véleményetek a mai világ ezen elfajzottságáról?

Figyelt kérdés

Lehet hogy "csak provokálni és szórakozni járok ide", de ez régóta nyomja a bögyömet.

Átkozottul bosszant hogy a szexualitásból divatot űznek. A csapból is ez folyik hogy "senki vagy, ha nincs pasid/csajod". Szerintem ez így rohadtul nem oké. És kíváncsi vagyok a véleményetekre ezzel kapcsolatban. (20/f)



2014. júl. 22. 19:44
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Szodoma és Gomora. Jó, azért ott még nem tartunk, de bizonyára ők is így kezdték...
2014. júl. 23. 01:49
 22/23 anonim válasza:
37%

Én már nem is emlékszem mikor vesztettem el olyan régen volt

Egy nagyon Boldog 11 éves NŐ:)

2014. júl. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Lizzie-chan válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy aki ilyet csinál, az csak próbálja felhívni magára a figyelmet vagy pedig szimplán csak egy kis szeretetéhes gyerek. Nekem az a véleményem, hogy aki nem képes vigyázni és csak úgy "nosza, rajta, vágjunk bele, úgy se történik baj" módon csinál ilyesmit, az meg is érdemli azt, amit kap. Aki meg már biztos magában és tudja, hogy kell védekezni, az miért ne csinálhatna ilyesmit? Ha neki ez jól esik...

A mai társadalomról meg csak annyit, hogy mindenki meg van őrülve. Szinte mindenki. No comment...

15/L

2014. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!