Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek az úgy jó, ha 13...

Szerintetek az úgy jó, ha 13 évesen, édeshármasban veszti el szüzességét egy lány? Mi a véleményetek a mai világ ezen elfajzottságáról?

Figyelt kérdés

Lehet hogy "csak provokálni és szórakozni járok ide", de ez régóta nyomja a bögyömet.

Átkozottul bosszant hogy a szexualitásból divatot űznek. A csapból is ez folyik hogy "senki vagy, ha nincs pasid/csajod". Szerintem ez így rohadtul nem oké. És kíváncsi vagyok a véleményetekre ezzel kapcsolatban. (20/f)



2014. júl. 22. 19:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

Én épp hogy 14 voltam. Csak kettes volt ugyan, nem hármas, de…

Egyszerűen csak azt a figyelmet és törődést kerestem, amit otthon nem kaptam meg. Gyanítom, hogy sok mostani tizenéves is inkább erre hajt, mintsem divatból csinálják. A média pedig csak megerősíti őket abban, hogy jó úton járnak, ha ezt csinálják… Normális családi háttérrel rendelkező lány nem tesz ilyet. A gond szerintem elsődlegesen nem a tinikben keresendő, hanem azokban, akik felnevelték őket.

Kicsit más téma: és milyen férfiak azok – mert többnyire felnőtt emberekről van szó – akik röhögve használják ezeket a lányokat? Mert legtöbbször a ludas nem egy 13-14 éves fiúcska… Nem csak a tinik defektesek…

Ja és nem, nem vagyok cigány, primitív, állat meg pláne nem.

2014. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Kerida ***** válasza:
Igen, sajnos sok szülő mellett a gyerek mást keres akitől megkaphatja azt a törődést és figyelmet, amit otthon nem. És Ha ehhez vetkőznie kell akkor vetkőzik. :(
2014. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

10es vagyok megint. én is ezt mondom 11es...

Minden a szülők hibája első sorban. Ezért kell majd nekünk tisztességesen nevelni a mieinket.

2014. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
honnan vetted ezt a perverz példát?:O
2014. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Tyű, nem gondoltam volna hogy ennyi válasz érkezik, főleg azt hogy megkímélnek a trollok.


Bevallom, óriási túlzás volt a 13 éves hármas. De kezdem úgy érezni hogy ebbe az irányba zakatol a szerelemvonat. Örülök hogy vannak még erkölcsös, ép elméjű emberek ezen a bolygón, akik nem "tolerálnak" akármit.


Egyetértek, a szülők felelőssége is. Miért vállaltak gyereket, ha nem szeretik, ha nem nevelik? Ehh, csak pöfögök itt, nem válthatjuk meg a világot egyedül. Jó hír hogy nem is kell, "elvégeztetett".


Köszönöm a válaszokat, köszönöm a véleményeteket.


14-es: Innen, Gyakorikérdésekről. Van elég ilyen kérdés :(.

2014. júl. 22. 20:31
 16/23 anonim ***** válasza:

Ugyanígy idegesít a dolog, ezáltal a társadalom sok buta kis "libát" szül, akik olyan értetlenek, hogy az már neked fáj. pl: ciki nekik ha szüzek 14 évesen, semmit nem tudnak a szexről de csinálják, másokat utánoznak stb...


De nagyrészt ez a szülők hibája is, nem csak a rábeszélős haveroké.

2014. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

@Kérdező


Ez a világ teljesen össze van omolva erkölcsileg, ami köszönhető a média agymosásának is, hogy olyan embereket állítanak példaképnek a gyermekek elé, akik meglehetősen buták, ráadásul a szexualitás körül forog az egyéniségük. A média mellett azonban még a szülők is hibások, amiért elengedik a gyermekeiket bulikba, olyan koncertekre, ami inkább agysorvasztó, és nem nevezhető zenének. És természetesen itt van még az egyén szabad döntése is, akik csak a mának élnek, és gondolnak bele, hogy a mostani viselkedésük kihatással lesz a saját felnőttkorukra.


Sajnos ilyen világot élünk. Amit tudunk tenni az az, hogy példát mutatunk, hogy lehet másként élni is, illetve kerüljük azokat, akik már fanatikusan élik ezt a kicsapongó életet.

2014. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Amúgy nem minden lány ilyen.

Azokat sem szeretm akik ezt írják: "húú, végre!!! vagy egy normális lány is a földön?"


Mert van sok, és akik tényleg ilyen 13-14 évesen lefekszenek bárkivel, azok kb a fiatal lányoknak csak a 20%-a, a többi normális, csak a normális lányok nincsenek kinagyítva, nem beszédtéma.


Gyűlölöm, ha valaki mondogatja, hogy "nincsenek már normális lányok az a világ már elhalt".


:(

2014. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Kedves 17-es,

Nem azt mondom hogy ne engedjék el a szülők bulizni vagy koncertekre. Azt mondom hogy neveljék erkölcsösségre. És itt van a probléma, hogy nagyon sok család gyakorlatilag nem is család... Apuka máshol él, anyuka alkoholista, mégis mit várjunk a gyerektől? Izé, visszatérve az erkölcsre, a szeretetnél kötünk ki. Mertha >szeretik< a gyereket, az ad erőt a szülőknek hogy leszokjanak az alkoholról, és rendezzék a dolgaikat. pöf pöf pöf... Ilyen ez a világ, a fenébe is.

Egy dolog ad reményt: Jézus Krisztus él. Ezt mindenkinek tudnia kell.


Kedves 18-as,

Nem azon pampogok hogy minden lány könnyűvérú. Ettől függetlenül állítom hogy ez egy elkorcsosult világ. Minden tiszteletem azoké, akik nem vesztették el emberi méltóságukat.


Mégegyszer köszönöm mindenkinek a válaszokat. Ezek szerint nem >akkora< a baj... :-)

2014. júl. 22. 21:31
 20/23 anonim ***** válasza:

Néha arra gondolok, hogy a ez a világ megérett a pusztulásra!

Nem egészen tartozik ide, de ott van még ez az átkozott pénzcentrikus szemlélet is, amit ez a torz, züllött fogyasztói társadalom gerjeszt, és ami már a gyerekeket is jócskán megfertőzi. Ez egy ördögi kör, mert mindig valami újabb, valami még jobb és még drágább dolog kell az embereknek. Ez pedig befészkeli magát a párkapcsolatokba is, és innen származnak aztán a túlzott elvárások, amiknek lehetetlenség megfelelni. Olyan a helyzet teljesen, mint amilyen az özönvíz előtt volt: ami nem méltó a normális életre, annak pusztulnia kell!

2014. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!