Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kitudja deritenni a nogyogyasz...

Kitudja deritenni a nogyogyasz hogy mar nemvagyok szuz?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ha elmegyek eloszor nogyogyaszhoz akkor h azt h nemvagyok szuz kie tudja deritenni ..es h azt ra e lehetne fogni az ujjazasra...
2008. aug. 4. 10:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyedül menj el nőgyógyászhoz. Meg fogja egyébként kérdezni, hogy szűz vagy-e, hiszen nem imindgy a vizsgálat szempontjából. ÉN nem tudom, hogy mi igaz ebből a végbélen keresztül vizsgálatból, de én is szűz vagyok, és megvizsgált a doki hüvelyen keresztül, igaz sokkal óvatosabban, csak egy újjal, és sokkal kisebb hüvelytükörrel. Anyukádnak meg előbb utóbb úgyis el kell mondanod, hogy nem vagy szűz. De a doki ezt biztos, hogy nem fogja neki megmondani, hiszen titoktartási kötelezettsége van.
2008. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!