Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kitudja deritenni a nogyogyasz...

Kitudja deritenni a nogyogyasz hogy mar nemvagyok szuz?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ha elmegyek eloszor nogyogyaszhoz akkor h azt h nemvagyok szuz kie tudja deritenni ..es h azt ra e lehetne fogni az ujjazasra...
2008. aug. 4. 10:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
simán
2008. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha megvizsgál egyböl észreveszi de nem kell szabadkoznod az orvos nem fog rákérdezni hogy hogy történt meg ilyenek csak megvizsgál.Ha anyukád is ottvan és nem tud rola az azért nagyobb gáz:SDe rá lehet fogni az ujjazásra,de ha már ott vagy és esetleg van barátod mondd meg az iugazat és hogy védekeztek.Lehet hogy megsértödik vagy ilyesmi de garantáltan kiheveri:)Sok sikert!
2008. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
koszi:Depp attol felek h eloszor eljon velem majd az anyum is...most 15vagyok es nagyon tervezzuk;)es mar mondta h jovore kb elmegyunk es h mit fog szolni h mar 16evesen nem vagyok szuz...haaat ez gaz
2008. aug. 4. 10:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1.) Ne a szüleiddel menj orvoshoz. Mondd anyukádnak, hogy nem szertenéd, ha bent lenne, mert szégylled, hogy széttárt puncival fekszel az asztalon.

2.) A nőgyógyász látja, bár igazság szerint a szűzhártya sokféleképpen kinézhet, tehát nem fogja 100% biztonsággal tudni, hogy szűz vagy -e?

3.) A nőgyógyász bácsi lesz@rja, hogy szűz vagy -e? Nem fog rákérdezni, anyukádnak pedig főleg nem mondja majd.

2008. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tehat akkor a nogyogyasz nemmond semmit szuleimnek????
2008. aug. 4. 10:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondhat ha anyád nem látja és nme is fogja szerintem akkor sem megemliteni ha anyukád ottvan és látja ,mert ezt hivják orvosi titiktartásnak!
2008. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen vesztettem el én is ..nincs ebben semmmi rossz...a doki nem fog szólni semmit...de mondjuk én édesanyámmal nagyon jóban voltam és meg is beszéltem vele ezt a dolgot...ajánlom neked is ..egy anya nagyon sokmindenben tud segíteni ilyen téren a lányának ;)
2008. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogja kérdezni. Ugyanis a szűz lányokat nem a hüvelyükön keresztül vizsgálják, hanem a végbelükön keresztül ... (nekem ezt egy nőgyógyász mondta, és bár én azóta sem értem. Hogy érezheti ugyanazt? Nem tudom. De ebben lehet, hogy az is benne van, hogy ne már, hogy egy nőgyógyász ujjazzon meg elsőnek...)
2008. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hehe koszi a valaszokat:D
2008. aug. 4. 16:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
az orvosnak titoktartási fogadalma van. nem is KELL bent lennie anyudnak miközben vizsgálnak. és nyugodtam kérdezhetsz bármit az orvostól, ne érezd magad hülyének semmi miatt.
2008. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!